Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen kerékpárt vegyek?

Milyen kerékpárt vegyek?

Figyelt kérdés

-50.000Ft alatt

-Új szóval nem használt

-Nem tesco-s, auchan-os, Cora-s, stb.

-Mountain bike legyen

-26-os méretű férfi kerékpár

-Elől legyen teleszkopja


Várom az ötleteket, tapasztalatokat. :)


2011. máj. 14. 13:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50e forint alatt olyan keró nincs ami új és normális plusz a teleszkópja mozog is nem csak dísz
2011. máj. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

jó kérdés ez de megoldjuk mingyárt:D

[link]

itt nézz körül tudom hogy amit linkeltem 53ezer fotint de sajnos ezt találtam

am nálunk bicajboltba van olyan bicaj ami megégett egy kis helyen (azthiszem a váz alulról nincs nagy baja)

van rajta teló első hátsó tárcsafék ... és 55ezerbe kerül nézz körül bicajboltokban a környéken hátha van olyan ami megfelel

bár szerintem érdemes kicsit jobb minőségű merevvázast venni mint rossz minőségű teleszkóposat

2011. máj. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 lee12 ***** válasza:

írj rám e-mailben..én eladom nekd a bicóm 45 000 ft ért

írj rám és küldök képet

2011. máj. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ilyen árkategóriában nehogy merjél teleszkópba gondolkodni! ezt most felejtsd el! 110e forint alatt teleszkópos bringát FÖLÖSLEGES venni, mert egyrész ilyen Suntour alsó kategóriás teleszkópokkal szerelik fel, ami nem is Lockout-os, tehát mindig mozog. vagyis jó is lenne ha mozogna, ugyanis betomkemény, semmi mozgása nincs. viszont rosszabb mint egy merevvilla mert nem annyira stabil. úgyhogy maradj szépen a merevvillánál. én ezt: [link] ajánlom. régebben 5-6éve mikor még nem bringáztam komolyabban ilyenem volt. de tökéletesen meg voltam vele elégedve, váltó gyors, olyan amit elvárnánk tőle teljesíti. fékek is harapnak, de a fékbetétek hamarabb elkopnak, ezért ekkor érdemes beruházni egy minőségibb V-fék betétre, azzal nekem bírta másfél évig (eredetivel kb 3-4hónap). 3000e forint egy jófajta, tehát nem nagy pénz (én ezt vettem: [link] és nagyon jól harapott:). tehát összességébe ajánlom ezt a Grizzly-t városba, városi földúton elkolbászolni tökéletes vele. erdőbe a súlya és a felszereltsége miatt nem ajánlom.
2011. máj. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
haveromnak hauser rattlerje van kb 6-8éve és nem kím,éli megy vele terepre is sima falú felnivel van és még nem volt komly baja a bicajnak
2011. máj. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Rákerestem erre a hauser rattler-re.

Háát ezzel terepen 6-8 évig?Merev vázas ezzel ugratni se lehet mert kettétörik.


[link]

2011. máj. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem mondtam h dh-ra járt métereket ugrálni de azért terepen is elég sokat ment vele meg padkáról le fel egykeró minden
2011. máj. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"...teleszkópos bringát FÖLÖSLEGES venni, mert egyrész ilyen Suntour alsó kategóriás teleszkópokkal szerelik fel..."


Hát, azért azt nem mondanám, hogy fölösleges. Nekem egy "ilyen Suntour alsó kategóriás teleszkóp" is megváltás volt a merev villa után. Így legalább 10km után se lett tele a tenyerem vízhólyaggal.

Jó, most ne a DH-ról beszéljünk! De hobbi szintű hétvégi kerekezésre, városba, könnyű terepre igen is hasznos tud lenni.

Az ár igen csak bekorlátozza a lehetőségeket. Ha nem sürgős, figyelni kell az akciókat. Hátha egy 60-70 ezrest odaadnak ennyiért. (Én is így vettem az enyémet, két éve 45eFt-ért. A mostani ára pedig ugyan ott ugyan ez 99eFt. Nekem nagyon megérte, gyakorlatilag féláron vettem.)

2011. máj. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

És hol vannak ilyen akciók?

Milyen boltokat,honlapokat,újságokat figyeljek?

2011. máj. 18. 18:02
 10/11 anonim ***** válasza:

mond hol laksz

ha kisvárosban akkor általában van bicajbolt ha nagyvárosban akkor sok bicaj bolt van oda menny el mindegyikbe

2011. máj. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!