Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kerékpározás közben megnéztem...

Kerékpározás közben megnéztem a pulzusom a nyakamon de néha olyan volt mintha kihagyna egyet a szivem, mi ez?

Figyelt kérdés
Gondolom nem lehet igy normálisan kitapintani főleg hogy közben tekerek is, nem? Meg egy erősebb ütés utan lehet egy gyengébb is amit nem lehet érezni és ezt lehet úgy vélni mintha kihagyna, közben meg nem is hagy ki.
2011. febr. 15. 11:50
 1/3 anonim válasza:
Tényleg nem lehet így normálisan kitapintani, vagyis kitapintani még csak-csak de mérni/érezni nem lehet pontosan. Az viszont lehet hogy tényleg kihagy a szived, de ha nem okoz problémát akkor még belefér.
2011. febr. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Én egyszer elmentem egy teljes szívkivizsgálásra emiatt, mert én akkor is éreztem, ha nem fogtam a pulzusom. Néha azt éreztem, hogy egy jó nagyot üt, aztán kettőt kihagy. Állítólag ezzel semmi gond, mindenkinek van. Van aki érzi, és van aki nem.
2011. febr. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Aktivan sportolok amugy. Futásnál sosincs ez, de bicajnál ma mikor nagyon tekertem akkor éreztem. :)


Köszi a válaszokat!:)

2011. febr. 15. 14:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!