Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hosszabb túrára (kb 1500km) a...

Hosszabb túrára (kb 1500km) a cuccokat inkább a biciklin, vagy utánfutón célszerű vinni?

Figyelt kérdés
(európa, 2011 nyár)
2010. dec. 15. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én voltam egy túrán, olyan 1200 km körüli volt, abban az évben már volt kísérő autónk, de a korábbi években ugyanezt megtették anélkül, és senki sem vitt kerékpár utánfutót, hanem elég volt a biciklis táska.
2010. dec. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az utánfutó miatt valamivel nehezebb hajtani a kerékpárt, csak akkor válaszd ha sok cuccot viszel.
2010. dec. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 fantooom ***** válasza:
Semmiféleképpen ne vigyél utánfutót. Jelentős az utánfutó gördülési ellenállása, a súlyáról ne is beszéljük. Hosszú távon elég megterhelő lesz. Szerelj csomagtartókat a bringára, az a legjobb megoldás.
2010. dec. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a meggyőzést!

:) teljesen igaz, csak baj lehet vele

kereke van, nehéz is...

beszerzek első hátsó tartót + táskákat

esetleg van ehhez is ötlet, milyen táskákat érdemes venni?

2010. dec. 19. 23:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Fényvisszaverős, vízálló, és ne verd bele a sarkad hajtás közben. A világos színű táskában kevésbé melegszik fel a víz. Az egyik táskánkhoz adtak egy neonsárga gumis huzatot, vízmelegedés szempontjából az volt a legjobb, azért így is kellemes fürdővíz-hőmérsékletű lett, mire megittuk.
2010. dec. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha rám hallgatsz egy nap alatt letekered nemkell cuccot vinni:D

amugy szerintem is jobbak a táskák mondjuk én a hátamon szeretem tudni a dolgokat


sok sikert a túrához

2010. dec. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hátamon tuti nem lesz semmi, nem szeretem ha beizzad alatta a póló, de vannak elég komoly vízálló zsákok, csak kb bicikli árban, ha mindent meg akar venni az ember

2 előre 2 hátra oldalt 1 felülre hátul, meg 1 kormánytasek a kisebb dolgoknak :)

tud valaki esetleg márkát ajánlani?

2010. dec. 23. 21:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!