Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » BMX-es kérdések. (? )

BMX-es kérdések. (? )

Figyelt kérdés

1 normális bmx-en a fékek hogyan vannak? mármint elöl gondolom kézzel húzható, és hátul?

Street-re kell peg?


2010. dec. 12. 17:28
 1/9 A kérdező kommentje:
ja és még annyi, hogy újonnan szerintetek mennyiért lehet 1 normálisabb bmx-et venni? ami jó kezdőnek is (annyira kezdő h kb sosem ült bmx-en.
2010. dec. 12. 17:31
 2/9 anonim ***** válasza:

a hátsó fék uanolyan mit az első kézzel húzhato

streetre sztem nm kell peg

2010. dec. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A streetesek többségének egyáltalán nincs semmiféle féke, se első se hátsó. De általában a hagyományos kézzel húzható fék van igen, a kormány két oldalán. Peg a flatland bicajra kell 4 db, a sztrítre általában kettőt raknak, arra az oldalra, amelyik neked kényelmesebb, ha felugrálsz korlátra. Vegyél bicajt használtan, akkor tudsz venni olcsón nagyon jó minőségűt.
2010. dec. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
közben találkoztam pár streetessel, nekik nem volt peg, na de akkor a fékkel mivan? mert mindaketten mást mondtatok :D
2010. dec. 15. 14:28
 5/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb bmx-en csak hátsó fék van ami kézzel húzható patkó vagy tárcsa.
2010. dec. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez teljesen egyénfüggő amúgy! De mostanában az a divat a sztrítesek között hogy egyáltalán nincs se hátsó se első fék a bicajon. De az igazából csak menőzésből van, hogy nekik már így is mennek a trükkök, fék sem kell. Akinek viszont van féke annak általában csak hátsó. Peget is csak az rak fel aki csúszkál korlátokon meg peremeken. Akinek meg az nem jön be az nem rak fel peget.
2010. dec. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ismerek valakit akinek szintén nincs fék a bmx-én és városban járkál vele. Arra veri magát, hogy a cipő talpával állítja meg a bringát. kérdeztem miért nincs neki fék, mert én is azt hittem, hogy menő akar vele lenni. Azt mondta nincs rá pénze. Igazából nem értem, mert ha nincs pénzem akkor veszek egy olcsót, azzal is meg lehet állni, arról nem is beszélve, hogy a cipő többe kerül.
2010. dec. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

bmx-en ha van rajta fék akkor ugy szokták hogy csak hátsóthagyyák rajta a rotorosnál ha meg nm rotoros akkor hosszabra hadják a bovdenházat hogy meglehessen pörgetni a kormányt. :D

ja és peget ha raksz rá akkor amin csúszni akarsz lekell mind vax-olni mert nm nagyon fog csúszni. XD

2010. dec. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Streetre slidehoz kell peg, de a fék általába kétujjas és csak hátul van, vagy egyáltalán nincs:D ( Mint nekem )
2010. dec. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!