Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nincsenek normális...

Miért nincsenek normális kérdések ebben a kategóriában?

Figyelt kérdés

Egy nap van 8 kockahas, 1 zumba, 2 tápkieg, 1 hogyanalakítsamátazsíromizommámerténolyatistudok kérdés, esetleg becsúszik 1-2 provokatív mocskos koxosok, és semmi más.

Tiszta unalom...


2011. máj. 3. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Mrolympia


Együttérzek veled.

2011. máj. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért mert olyan kérdéseket is feltesznek mint "Miért nincsenek normális kérdések ebben a kategóriában?" ...
2011. máj. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, pedig én már felvetettem egy külön 'Testépítés' kategória ötletét, és akkor nem kerülne ide annyi vacak, és 2 perc alatt nem ugrana a kérdésem 5 oldallal hátrébb, még mielőtt bárki válaszolt volna rá...
2011. máj. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jaja, nem volna rossz, de kellene oda külön szabályzat, mint EV-nél :D
2011. máj. 3. 23:41
 5/8 anonim ***** válasza:

jó kérdés Lepp.

lehet hogy manapság az embereket nem tanatják meg jót kérdezni! :)

2011. máj. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért mit kérdezzenek? Pl.:

-hogyan kell helyesen végrehajtani egy mozdulatsort - azt úgyis látni kell.

-milyen egy helyes tömegnövelő étrend - azt úgysem tartják be, ráadásul csak egy bodybuilder linket kapnának.

-hogyan kell helyesen koxolni - csak le lennének b@szva

-...


Ugye érted a gondolat menetet. Ami a pláne, hogy 12-16 évesek kérdeznek tápkiegekről. Akiknek qrvára nem kellene még ilyeneket kajálni.

Aki meg ért a googlehoz, az használja.

2011. máj. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jogos, csak minek kérdez meg valamit 1000x, mint Swarczi is, nem fogta fel, hogy a dextróztól nem lesz izma, és a Jumbo önmagában lóf@szt nem ér. Inkább legyen napi 1-1 kérdés, de az normális legyen, és lehessen tanulni belőle másoknak is, mint a napi 20 sablonkérdés.
2011. máj. 4. 11:33
 8/8 anonim ***** válasza:

GreenTea


Sajnos be kell látni, hogy ez nem csupán gyakorikérdések, hanem bőven a hülyekérdések oldala is. Ahogy már előttem írták, akinek van esze az használja a google-t vagy itt a keresőt, akinek meg nincs, az szépen ezredszer is felteszi ugyanazt a kérdést. Az oldal üzemeltetőinek nem az a célja, hogy mindenki megkapja a választ a kérdésére, mert ha így lenne, akkor nem tiltanák le azt, aki megmondja az igazságot egy-két idiótának. Igazából én most úgy vagyok vele, hogy csak azoknak fogok választ adni, akik normális kérdést tesznek fel. Így is van pár értelmes kérdező, nekik nagyon szívesen segítek.

2011. máj. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!