Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 16 éves fiú vagyok 103 kg,...

16 éves fiú vagyok 103 kg, fogyni szeretnék. Diétázni kezdek, és biciklizni szándékozom sokat. (Csak idő kell hozzá, mert szívesen megyek) Biciklizés után egyek vagy ne?

Figyelt kérdés
Olyan 20-25 km-t szoktam menni.

tegnap 20:16
 1/4 MGéza ***** válasza:
Egyél, de ne zsírosat. 20km kezdőként még elég megerőltető lehet.
tegnap 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Kalóriadeficit

Nyugodtan egyél, de ne 5 fogásos vacsorát..

tegnap 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyébként már egy jó ideje biciklizem a 20 km-t csak nem túl gyakran. Ma is voltam. Azzal nincs problémám. Persze jól elfáradok.
tegnap 22:19
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha éhes vagy, egyél. Ha nem akkor ne.

De általánossagban elonyos testmozgás utánnegy teljes étkezest elfogyasztani amiben fehérje és szénhidrat is van.

Időzítsd úgy hogy épp aktuális legyen egy étkezés a biciklizés után. Pl ha du 3kor eszel és tudod h 7re leszel éhes akkor menj el fél6-6 korul es ha hazaertel utana tudaz vacsizni

tegnap 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!