Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kezdő kerékpárosként megfelelő...

Kezdő kerékpárosként megfelelő lenne egy ilyen sisak?

Figyelt kérdés

[link]


Főleg erdőben, egyéb ösvényeken szeretnék tekerni, nem országúton.


aug. 15. 17:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%

Aha. Van bogárháloja is.

A szivaccsal szükmarkuak de,az legyen a legnagyobb gondja.

aug. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
Attól függ, ehhez kell egy szemüveg is, ha nem azonnal kell, nézelődj még. Uvexért drága szerintem, tekintve hogy munkavédelmi cuccai vannak többnyire.
aug. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

Kezdőnek se kell más sisak, mint a profinak. Olyan kell ami megvéd esésnél. Ez olyan. Igaz kicsit drága, ha spórolni akarsz, Decathlonban feléért-harmadáért is kapsz:

[link]

[link]

aug. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%

"tekintve hogy munkavédelmi cuccai vannak többnyire"

Egy munkavédelmi cuccokat gyártó cégtől pont hogy jó egy sisakot venni, ami arra szolgál, hogy balestenél megvédjen. Ráadásul az uvex gyárt sokféle kerékpáros sisakot, szemüveget. Nem ma kezdték se a munkavédelmet, se a kerkpáros védelmet. Ezért se a legolcsóbb kategóriába tartoznak a sisakjaik (se).

aug. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Tényleg kezdő vagyok, így félve kérdezem: Ha van napellenzője, akkor miért szükséges mellé napszemüveg?...


Szemüveget amúgy szerettem volna mindenképp (abból is az Uvexet néztem), viszont akkor levettem volna a napellenzőt.

aug. 15. 20:29
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A sisak is olyan, mint a nyereg. Mindenkinek más a fejformája, így nem minden sisak jó minden fejre. Ezért érdemesebb az elsőt olyan boltban venni, ahol fel tudod próbálni.
aug. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szemüveg nem "kell", de nem árt.


A napellenző kevésbé szükséges erdőben, de erdőn kívül se sokat ér napellenzőként. Ezt csak azért találták ki, hogy megkülönböztessék az országúti meg MTB sisakokat, így többet lehessen eladni, hiszen aki elhiszi, hogy különböző kell országútra meg erdőbe, az vesz mindkettőből ha mindkét helyen szokott biciklizni.

Arra jó, hogy előrébb van, ezért jobban megvéd pl. a belógó faágaktól.


A szemüveget ha hordod, nem repülnek a szemedbe bogarak, megvéd az előtted lévő biciklis kerekétől esetleg felpattanó kavicsoktól, fadaraboktól, nem szárad ki a szemed ha fúj a szél, stb.

aug. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 Hú, ezekre nem is gondoltam, köszi szépen!
aug. 15. 21:02
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A márka nem annyira számít (nekem Cratoni sisakom van, a lányomé Giro), ellenben a próba az igen.

Pont mint a cipőnél.

Legyen kényelmes.

És már a vásárláskor vegyél (rendelj) hozzá tartalék szivacsszettet, mert az zsírosodni, koszolódni fog, meg megszívja magát izzadsággal.

aug. 16. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az Uvex egy abszolút elfogadható középkategóriás gyártó - veheted nyugodtan! De arra figyelj, hogy ez a modell nem egyméretes, így nem árt előtte megmérni a fejed, de leginkáb felpróbálni.
aug. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!