Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Biciklis bukósisakra milyen...

Csicsky kérdése:

Biciklis bukósisakra milyen visszapillantó tükröt ajánlotok?

Figyelt kérdés
Volt egy csúnya balesetem (törött csukló), amit egy jobbról előző biciklistának köszönhetek. Sajnos nem vettem észre, hogy mire készül, én lehúzódtam jobbra, ő meg onnan előzött. Arra gondoltam, hogy ezt ki lehetet volna azzal védeni, ha rendesen hátralátok, amit egy biciklis bukósisakra szerelhető tükör biztosítana, amelyiket bármilyen biciklis sisakra fel lehet szerelni. Örülnék, ha minél szolidabb, kevésbé feltűnő lenne, és nem valami otromba tákolmány. Milyet ajánlotok?

jún. 4. 01:33
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
De miért a bukósisakra? Nekem az elég veszélyesnek tűnik. Lehet kapni a kormányra szerelhetőt vagy kormányvégbe dughatót, utóbbiból országútira valót is (Cateye BM45 pl.)
jún. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A bukósisakot nem biciklihez használom, ezért kell a tükör a sisakra.
jún. 4. 10:40
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Kormányra szokták nem sisakra.

Szerintem olyat nem is kapni.

jún. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 TR75 ***** válasza:
100%

Kb. ezek vannak, a Zéfal Z-Eye és a Blackburn tükre.

[link]

jún. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyet. Használhatatlan ipari hulladék.

A kormányra tegyél tisztességes ívelt tükröt és nézzél bele rendszeresen.

jún. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%

Tanulj meg hátrapillantani!

Nem tudom elképzeli azt a szituációt, ahol jobbról előznek és te jobbra húzódsz.

Illetve el tudom képzelni, de ez azt jelenti, hogy teljesen váratlanul mentél jobbra.

jún. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hátranéztem, de akkor még a bal oldalamon volt, ill. nem látszott, hogy merről akar előzni, így azt gondoltam, hogy balról fog előzni, ahogy mások is szoktak és automatikusan az út széle felé kanyarodtam, hogy könnyebben előzhessen.
jún. 6. 15:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Gondolom e-roller.
jún. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nincs jogsija, legalábbis kismotoron sohasem ült amin kötelező a visszapillantó. Rolleren azért nem néznek soha hátra, mert azonnal eltanyáznának.
jún. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!