Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen lakatot ajánlatok,...

Milyen lakatot ajánlatok, amit nem tudnak elvágni?

Figyelt kérdés
Motorlakatom van amibe egy acélszál fut és ilyen henger fémek veszik körül és gumival be van fedve. Na az hordhatatlan nehéz is és nagy is.
2010. nov. 2. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha olyat akarsz amit nem vágnak el könnyen, akkor muszáj hogy nagy legyen és nehéz, szerintem. Nekem olyan van, amit tényleg nem vágnak el, kryptonite. Nehéz, mert 3 kiló, derekamon hordom, ott nem érzem a súlyát. De ezt tényleg nem vágják el, de nem is olcsó.
2010. nov. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értem, köszi a segítséget
2010. nov. 2. 16:30
 3/8 anonim ***** válasza:
a leírás alapján most gerinclakatod van, azt csak meg kell törni az egyik illesztésnél és kézi csípőfogóval 4-5 nyisszantás maximum. Attól függ, mihez kell, ha bringához, akkor egy kryptonite u-lakatot vegyél, azt maximum flexel vágják le. Szerintem ez a legjobb ár-biztonság-súly arányú, még az Abus BORDO is jó, csak az meg nagyon drága. Nem mellesleg nemrég megjelent hozzá tolvajkulcs.. mondjuk itthon még szerintem biztonságos.
2010. nov. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok: én két lakattal szoktam zárni a bringám, egy kríptonite u-lakattal hátsó kereket a hátsó vázháromszögön belül vezetve tereptárgyhoz, valamint az első kereket a vázhoz (illetve valami tereptárgyhoz, ha elér odáig) egy vastagabb sodronnyal. Eddig még a helyén maradt. A másik, hogy nem érdemes eldugni a bringát, mert aki lopni megy, az rátalál, viszont onnantól már nyugodtan reszelhet vagy akármi.
2010. nov. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Abus, Kryptonite, Citadel U lakatokat nem nagyon fognak elvágni, és bár drágábbak, de szerintem megérik a pénzt.
2010. nov. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz nagy és nehéz lakatot, akkor egy mini U-lakatot vegyél, és így lakatolj, mint a képen:

[link]

Ha drága (mondjuk 100k fölötti, de mindenkinek más a paranoia-küszöbe) bringád van, akkor pedig két különböző típusú és márkájú lakattal zárd (Abus/Krypto, U-lakat/lánc/Bordo). Ha nagyon drága bringád, akkor meg ne hagyd magára az utcán, mert bármivel zárod, leszedhetik róla az alkatrészeket.

2010. nov. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen gondoltam rá hogy egy U lakatot veszek mert azt legalább fel lehet a vázra szerelni és úgy hordani. akkor azt mondjátok az U lakat biztonságos?
2010. nov. 3. 17:06
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt mondjuk, hogy az a legbiztonságosabb. Amit nagyon el akarnak lopni, azt ellopják, bármivel lakatolod le. De egy átlagos bringát nem lopnak el, ha rendesen le van zárva, pl. egy erős U-lakattal.


Ezen kívül a tároló is számít, én pl. gázcsőhöz szeretek a legjobban lakatolni, onnét tuti nem flexelik le...

2010. nov. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!