Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Van egy puch női kerékpárom,...

Van egy puch női kerékpárom, olyan 15-16ezret ér. Szerintetek milyen lakatot érdemes rá venni?

Figyelt kérdés
Én maximum egy 8000ft-os U-lakatra gondoltam. Ha ulakatot veszek, melyik legyen? (nem csak ulakatos megoldás érdekel)
2010. aug. 7. 09:18
 1/7 anonim válasza:
50%
Gondolj bele,ha egy suzuki swift-be 1 milla lenne a riasztó!Talán felfedezted a hülyeségedet...
2010. aug. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

érdekes a válaszod, 4000-től kezdődik egy lakat vagy ne is rakjak rá szerinted semmit?Kössem meg madzaggal?Vagy tegyek ki rá egy táblát, hogy ingyen bicaj?


Lehet venni olcsóbbat is és ha van ott épp másik bicikli is, amit ellophatnak, nyilván nem ezt fogják, de ha azt mondjuk egy 25ezres abus védi, lehet az enyém is jó lesz alkatrésznek.

2010. aug. 7. 20:00
 3/7 A kérdező kommentje:

Igazából felhúztál. Nem a tartalom miatt, mert ha azt írod, hogy te nem vennél ilyen drágát mert szerinted nem éri meg, aláírom, mindenkinek lehet más a véleménye, és én végülis véleményt kérdeztem.

De a paraszt stílust nem kedvelem, lehetett volna értelmesebben is megfogalmazni.

remélem felfedezted a hülyeségedet...

2010. aug. 7. 20:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, de szerintem nincs igazad, kérdező. Biztos hogy van 1000 Ft- ért is lakat, egyébként meg ha el akarják lopni akkor úgyis ellopják. Egyékbként a legtutibb védelem ha 2 különböző anyagú lakatot teszel rá, mert általában a tolvaj csak 1 féle vágószerszámot hoz magával (már amelyik hoz), és az nem feltéltelnül vágja mind2 lakatodat.
2010. aug. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

1. poszt enyém volt....

Nem megsérteni akartalak,csak hatásosan leírni azt,mekkora hülyeséget akarsz.(szép kerek lett a mondat)

Ha el akarják vinni-elfogják,akármit teszel rá....

Viszont ha 8000ft-os zárral teszik,az még fájni is fog neked.

2010. aug. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, igazatok lehet végül is, nézni fogok akkor valami olcsó,1-2-3ezer forintosat.(remélem van ilyen)
2010. aug. 11. 10:01
 7/7 anonim válasza:
100asba 400ft
2012. márc. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!