Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyit érhet a kerékpárom?

Ice-T kérdése:

Mennyit érhet a kerékpárom?

Figyelt kérdés

Van egy Cannondale Super V 600 típusú mtb-om. Az évjáratot pontosan nem tudom, de gyönyörű, karcmentes, újszerű állapotban van! Deore XT hátsó váltó, LX első váltó, Sram PG 970 fogaskeréksor, Deore LX lánc, Deore váltókarok, Cannondale hajtókar, Fatty 1.5-ös nyakú Lock out-os levegős teló, Fox vanilla rugóstag, DT felnik, CODA ipari csapágyas agyak, Magura Julie olajos tárcsafékek. A váz és villa Amerikában kézzel készült, heggesztési varratok teljesen eltüntetve. Nem egy Tajvani tömegcikk, nem sok ilyen szaladgál az biztos. Ő lenne az: [link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2011. jún. 12. 17:50
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nagyjából azért nekem is van egy elképzelésem az árát illetően, de azért kíváncsi lennék, hogy mások mit gondolnak. Mivel ez egy ritkaságnak számító kerékpár, és elég egyedi is, ezért el tudom képzelni, hogy van olyan ember akinek akár egész sokat is érhet.
2011. jún. 12. 17:58
 2/12 anonim ***** válasza:
ez egy különleges bicikli.inkább ilyen túrázni való. hát szerintem vagy 130 ezret érht.
2011. jún. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Most találtam egy ilyen hirdetést: [link]


Ez akkor túl van árazva? Mert szerintem ez a bringa sem érhet többet mint az enyém, sőt!

2011. jún. 12. 18:12
 4/12 anonim ***** válasza:
Gyunyoru bringád van , am az a piros amit linkeltél nagyon nagy áron van és 100-szor rosszabb mint a tiéd.......komolyan mondom ,ha Mo.-on laknék akkor megvenném...remélem segítettem ,szia
2011. jún. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok - *Gyonyoru*
2011. jún. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szerintem is gyönyörű bicaj. 130 ezer szerinted is reális ár?
2011. jún. 12. 18:30
 7/12 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ilyen egyedi gép árát nemlehet pontosan meghatározni, mivel nincs mihez viszonyítani. Szóval mindenkinek másmennyit ér.
2011. jún. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szerintem 150-200 között lazán elmenne, lehet egy-két hónapig kinn lenne a hirdetés, de tuti elvinnék. Főleg, hogy a képek alapján az állapota is elég csili-vili. Na Coda agyak, XT-LX cuccok és Julie fékek, na menj a pics@ba. :D 199.900-ért meghirdetnéd, valami nyálcsorgatós körítőszöveggel (amerikai, kézzel heggesztett, országban néhány darab van, fotókat mellékelve), lefogadom, hogy max. hónapon belül valaki elviszi. Én külső gumikat adtam el 0 km-eseket a bolti áron felül, ügyes marketing szöveggel. 3 hétig még csak nem is hívtak, aztán egy hapi felhívott, hogy megvan-e még, mert nagyon kell neki. Szóval ha nem sürgős a pénz, ne hirdesd olcsóbban. Szerintem.
2011. jún. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondoltam, hogy 200-at meg ér, figyelembe véve az állapotát is. Egyenlőre nem írok árat megvárom milyen ajánlatok jönnek érte! Köszi.
2011. jún. 13. 15:54
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát én elvből és anyagi okokból se veszek drága biciklit, max 80-100eFt körüli kategóriát. (Igaz nincs is szükségem össztelósra.)

100-at viszont biztos, hogy megér alsó hangon is. Lehet, hogy 200-at is, csak akkor már szűkül a piac. Nem biztos, hogy mindenkinek van rá annyija.

2011. jún. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!