Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek mennyit érhet a...

Szerintetek mennyit érhet a bicóm?

Figyelt kérdés

Váz: újonnan 17ezres

Villa: RST 381 LE


Kerekek: Shimano Deore agyak, Trinity felnik, Kenda gumik, DT küllők

Váltás: Shimano Deore váltókarok, váltók - 9sebesség 11-34

Hajtás: Shimano Deore hajtókar, fogaskoszorú, lánc

Fékek: Elöl Avid BB7 160mm, hátul Avid SD 5, Avid SD 7 fékkarok


2011. jún. 23. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni, mi a váz márkája, de én olyan 50-60 ezer körüli összeget mondanék.
2011. jún. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

schinn csepel...:D igazából ez az egyedüli gyári alkatrész, eltekintve a kormányszártól, meg ilyen apróságoktól.


amúgy a 2 fék is pár hetes, összesen kb 30at ér újan a fékkarokkal, úgyhogy az 50re eléggé húzom a szám :D meg a többi is jól karban van tartva.

2011. jún. 23. 12:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Az, hogy mennyit költöttél rá, meg hogy mennyiért lehet eladni, sajnos köszönőviszonyban sincsen egymással. Ha el akarod adni, hirdesd meg annyiért amennyiért gondolod és majd meglátod hogy mi lesz. Lehet lesz olyan, aki elviszi.


Egyébként boltban nem éri meg vásárolni. Én kb 2 hónapja vadi új SLX hidraulikus féket vettem, előre-hátra 27-ért. Apróból.

2011. jún. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!