Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyit érhet a kerékpárom?

Ice-T kérdése:

Mennyit érhet a kerékpárom?

Figyelt kérdés

Van egy Cannondale Super V 600 típusú mtb-om. Az évjáratot pontosan nem tudom, de gyönyörű, karcmentes, újszerű állapotban van! Deore XT hátsó váltó, LX első váltó, Sram PG 970 fogaskeréksor, Deore LX lánc, Deore váltókarok, Cannondale hajtókar, Fatty 1.5-ös nyakú Lock out-os levegős teló, Fox vanilla rugóstag, DT felnik, CODA ipari csapágyas agyak, Magura Julie olajos tárcsafékek. A váz és villa Amerikában kézzel készült, heggesztési varratok teljesen eltüntetve. Nem egy Tajvani tömegcikk, nem sok ilyen szaladgál az biztos. Ő lenne az: [link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2011. jún. 12. 17:50
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nem is akarom mindenképpen eladni, csak ha értelmes árat adnak érte!

Egyébként meg akinek a hobbija, szerelme a kerékpározás annak többet ér egy kerékpár mint egy átlag embernek. Van aki inkább vesz 500 ezerért egy jó állapotú használt autót, és mellé 500 ezerért egy bringát, minthogy behitelezzen 10 évre egy 3 milliós buzuki swiftet! Nekem pl a másik kerékpárom bő 700 ezer forintból lett összerakva! És egy percig sem bántam meg!

2011. jún. 13. 20:27
 12/12 anonim ***** válasza:

Jó ez is igaz. Akkor hirdesd meg annyiért, ami szerinted már értelmes ár és meglátod hogy el kel-e. Ha elkel jó, ha nem, azt írtad az sem akkora probléma.

Én csak egy átlagember vagyok, aki időnként szeret kerékpározni. Emellett van más hobbim is, amire bőven 200e fölött költök.

Na meg egy 33 éves autóval járok. Öregebb, mint én. :) De valahol nekem ez is egy hobbi. Amíg műszakilag megbízható és megy el nem cserélném egy 3 milliós buzukira se! :)

2011. jún. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!