Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen cipőt ajánlatok BMX-hez?

Milyen cipőt ajánlatok BMX-hez?

Figyelt kérdés
néztem coreshop,offline meg a társain, de nemtudom eldönteni, hogy melyik lenne a legjobb. Etnies,Vans,Dc,Nike6.0...stb. Melyik bírja legjobban, vagy ti mit ajánlanátok?(és persze jol is nézzen ki):)
2011. márc. 7. 19:34
 1/4 anonim válasza:
Én etniest bennék v vans-et
2011. márc. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
énis etnies rvm-en gondolkodom, de aztmondják, hogy nem valami jó..de nekem tetszik és lehet azlesz..:D valaki irjon valami tapasztalatot etnies cipövel :D
2011. márc. 7. 21:33
 3/4 anonim ***** válasza:
deszkás vagy tornacipő
2011. márc. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
minek akarsz venni egy ilyen drága, új cipőt egy ilyen sporthoz? ha ennyire márkafüggő vagy, vegyél vateráról sokkal olcsóbban egy használtat, úgyis szétfog szakadni hamar és akkor meg megint veszel, de most másmilyet... egy év alatt kipróbálod az összeset :D annyiért mintha egyet vettél volna. és anyukád sem örülne ha ilyen szép cipőben mennél ki cangázni!(tapasztalat:az én "deszkás" cipőm alig volt használva, mégis foszlik pár hordás után...)
2011. márc. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!