Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen téli cipőt ajánlatok...

Milyen téli cipőt ajánlatok kismamának?

Figyelt kérdés

Tanácstalan vagyok milyen téli cipőt vegyek, ami egyben kényelmes, meleg és nem is ódivatú. Januárban fogok szülni, de csak magassarkú csizmáim vannak, amiket ezen a télen nem birnák hordani. Esetleg tudnátok képeket mutatni?

22L


2011. okt. 18. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
2011. okt. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
én vmi csinos bokacsizmát keresnék.
2011. okt. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenkeppen olyat valassz, amit egyebkent is hordanal, tehat ami jovore is jo lesz, amikor nem leszel mar varandos.

En legalabbis nem igazan vettem a terhesseg tenye miatt masabb cipoket, pedig mindket gyermekemmel telen voltam varandos.

A magas sarkut most tenyleg hanyagolhatod, ha nem erzed kenyelmesnek.

En telre mindenkeppen csizmat javasolnek, sok bokacsizma van most, de a magas szarut en szemely szerint jobban szeretem.

Ami jol is nez ki, kenyelmes is es a havas utakon is allja a strapat az a lovaglocsizma fazon, en ezeket nagyon szeretem.

Mondjuk en ragaszkodom a borcsizmakhoz, de ha nem vagy rola meggyozodve, hogy ezek a lapos sarkuak jovore is a stilustaradba fognak tartozni, akkor inkabb mubort vegyel, mert azok mar vannak 8 ezer kornyeken is, bort 20 alat nem igazan kapsz.

Erre a fazonra gondoltam, csak nekem speciel ez a mintazas nem tetszik, de nem is ezt akarom mutatni, hanem a tipust: [link]

Ezeknek vastagabb gumitalpuk van es van valamennyi sarkuk is, jo mely barazda van vegig a talpan, igy nem igazan csuszik.

Viszont meg ezek is kenyelmesek lehetnek:

[link]

[link]

[link]


Ezeket a fazonokat is szeretem:

[link]

[link]

[link]

[link]


Ha 3-4 centis sarok van az nem baj, majd probald fel, de ennyi meg jot is tesz a gerincsnek es nagy pocakkal is lehet stabilan mozogni rajtuk.

Mondjuk az utobbi fazonok nem mondhatok nagyon melegnek abbol a szempontbol, hogy eleg vekony a talpuk.


Ezekbol mindbol van bokacsizma valtozat is, mert iden nagyon divatos a bokacsizma. De a noiesitett bakancsok is kezdenek bejonni:

[link]

[link]

Ha inkabb nadragos vagy, akkor ilyet is vehetsz nyugodtan, mert probaltam es tenyleg kenyelmesek, melegek. Nekem az volt veluk a gondom, hogy foleg szoknyat/ruhat hordok, ritkan nadragot, ha igen, akkor abbol is szukebb fazont, ezekhez meg jobb a csizma, a bakancsot nem tudnam mihez felvenni. Normal, egyenesszaru nadraggal neznek ki ezek jol.


Egy fontos dologra figyelj oda:

most ne vegyel meg olyan cipot, aminek a bosege eppen jo rad. Alapesetben sokan igy csinalnak es nincs is ezzel gond, mert ha valahol feluton van a labad a 38 es 39-es cipo kozott peldaul, akkor siman be lehet vallalni a 38-ast es tagul kicsit. Csak eppen terhesseg alatt az utolso 2-3 honapban sok kismamanak bedagad a laba, kicsit, vagy jobban be szokott vizesedni, erre fel kell keszulni. Szoval celszerubb inkabb azt a cipot megvenni, amit kenyelmesen bonek es tagulekonynak erzel, nem azt, ami eppen pont jo.

2011. okt. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mind3ótoknak a választ!Kaptatok zöld kezet:-). Muszaj lesz valami laposabb sarkút venem, mert 2hosszúszárú, meg 1 bokacsizmám, de mind3nak 10cm-es sarka és nem kényelmes, meg persze majd ha sétáni viszem minden nap a kicsit, akkor nem épp kellemes 1óráig magassarkúban flangálni.
2011. okt. 19. 19:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!