Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mit vegyek a bicajomhoz...

Mit vegyek a bicajomhoz láncot, vagy U lakatot?

Figyelt kérdés
[link] vagy [link] . Ezek amikre lenne pénzem. Amúgy a biciklim se ér többet mint ezek:)
2011. ápr. 5. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen u-lakatot... pár éve a szemem láttára vágtak le egy biciklit. Esküszöm azt hittem, a pasi nyitja a zárat épp, csak valahogy furcsa volt, utána odamentem és láttam, hogy otthagyta az elvágott láncot.

Viszont u-lakatból meg nem feltétlen muszáj ennyire drágát. Ugyanis optikai védelmet is nyújt, ha látja az illető, hogy azt fűrészelni kéne, inkább oda se megy. Nekem teszkós lakatom van, szóval nem valami nagy minőség, soha nem is próbálkoztak az elfűrészelésével. Mert hiába gagyi fém, azért egy centi vastag rúd elfűrészelése akkor is hangos és sokáig tart :)

2011. ápr. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!
2011. ápr. 5. 10:04
 3/4 anonim ***** válasza:

ha ez a kettő az opció, akkor mindenképpen a kriptonit U-lakatot vedd meg, csak ara ügyelj, hogy ne a régi körkulcsos verziót. Bár ilyet már nem árulnak. Ezt használom már évek óta, és a bringa még megvan, pedig pesten hajtom.


Ezek az olcsó láncok nem jók, nem edzett a lánc bennük, és kicsi a lánc vastagsága is. a normális láncok legalább 12mm vastagok, és edzett acélból vannak. jó drágák is, 20ezer alatt nem kapsz normálisat. és baromira nehezek is.

2011. ápr. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt a láncot felejtsd el, integrált záras amit simán feltörnek.
2011. ápr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!