Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kerékpár LATEX belső gumi ha...

Bacsa19680302 kérdése:

Kerékpár LATEX belső gumi ha próbafújásnál egy helyen buborékos lesz akkor mehet azonnal kukába?

Figyelt kérdés
Pumpámat próbáltam vele. Nem olyan sokat fújtam bele de így is egy helyen megdagadt. Gyorsan leeresztettem de tapintható a kissé elvékonyodott rész. Gondolom ezzel a baklövéssel el is csesztem a gumit. Akinek van tapasztalata ossza meg velem legyen szíves!

júl. 24. 15:21
1 2
 1/12 tothp ***** válasza:
100%
A belsőt a külső tartja össze. Ha rendeltetésszerűen használod, nem lesz semmi baja. Ilyen "lokális dagadások" a sima gumibelsővel is előfordulnak, ha csupaszon felfújják. csak azt lehet ragasztani, ha elszáll.
júl. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem, a kotonbelső ilyen. Nem kell megijedni. De azt is tudjad, hogy ez sokkal jobban engedi a levegőt magán keresztül, mint a klasszik belső.
júl. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtató válaszokat!

Igen....tudom hogy enged. Már ezzel kapcsolatban voltak tapasztalataim. Azzal is hogy nem nagyon lehet használat után csak úgy átpakolászni másik kerékre. Ezeket a gyerekbetegségeket megtapasztaltam csak a felfújódást nem. Illetve egész pontosan....tudtam a jelenségről csak nem sejtettem hogy ennyi kis nyomásnál is felhólyagosodik.

júl. 24. 20:31
 4/12 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet csak úgy átpakolászni?
júl. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Egyszer átraktam egy másik külsőbe. Nagyon fúrrcsán nézett ki a belső gumi. Foltos volt. Hol vastagabb hol vékonyabb a fala. De gondoltam mindegy akkor is berakom. Ahogy pumpáltam egyzser csak pffff....kifújt. Kb. 3- 4 Bar-nál. Ez egy eset volt igaz, és lehet hogy nem általános jelenség de soha nem próbáltam többször átrakni. Pedig az első berakásnál gondosan igazgattam 0,5Bar-nál, 1Bar-nál utána meg 2Bar-nal (mert ezt írták rá). Úgyhogy nem tudom mi lehetett a gond. De én nem próbálom mégegszer az biztos. Ahhoz egy kicsit drága belső.
júl. 25. 12:19
 6/12 anonim ***** válasza:
Bepúderezted egyáltalán?
júl. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem. De volt rajta púder. Miért? Azt kellett volna? Te már raktad át? Van tapasztalat? Mert azt jó lenne megosztani. Csakhogy tanuljon belőle az ember.
aug. 2. 09:26
 8/12 anonim ***** válasza:

Minden kereket amiben van belső, így kell szerelni, csak a gyárban és a bótban tojnak rá, mert csúszni fog a padló. Egyszerűbb beleßaszni, dörzsölődjön csak ki, legalább kidurran és lehet újat eladni.


Szóval a belsőt bepúderezed, a külső belsejét is bepúderezed a felfekvési felületen is, de még a felnit is a felniszalaggal együtt. Na ezután rakod össze.

aug. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
OKé! Rendben, Ezentúl így fogom. Hiszen még egy Latex belsőm van km-es. Az tartalék. Ha szükség lesz rá így fogom betenni. Kössz a tanácsot!
aug. 5. 10:30
 10/12 A kérdező kommentje:
Elírtam...bocs...0 Km-es.
aug. 5. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!