Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mit csináljak ha kattog vagy...

Mit csináljak ha kattog vagy is ilyen fura hangot add ki a biciklim?

Figyelt kérdés
Nem régiben vettem használtan és mintha vagy a teleszkópból jönne (akkor is ha elvan zárva ) vagy a kormányból, vagy az ülésből. Ha full egyenesen megyek nem hallok semmit de pl ha kanyarodok vagy ülve tekerem a biciklit hallom. Ha állva nem . Köszi a segítséget

júl. 16. 12:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem lesz jó.
júl. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nálam akkor csinálta mikor elkezdett repedezni a váz. Ugyanígy csak ülve tekeréskor hallottam, kiállva nem. Később vettem észre, hogy a felső és az ülőcső találkozásánál megindult a repedés a hegesztés mentén. Érdemes lehet végignézni a vázat, villát, villanyakat, kormányt, kormányszárat, nyeregcsövet, különösen a hegesztések és a rögzítési pontok mentén, hogy nem kezdett-e el valami repedni. Sokszor nehéz észrevenni, néha csak festékhibának vagy kosznak tűnik elsőre. Persze nem biztos, hogy ekkora a baj, lehet hogy csak fellazult valami, vagy valamelyik csapágy ment tönkre. Maga a nyereg is tud nyekeregni ahogy a műanyag mocorog a fémvázon. A középcsapágy fellazulása vagy kotyogása szintén tipikus ok szokott lenni.
júl. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!