Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Gáz, ha ilyen melegben max 10...

Gáz, ha ilyen melegben max 10 km biciklizés megy?

Figyelt kérdés
Este is 30 fok van, nehezen viselem. Jobb időkben 50-60 km is megy, nem fáradok el különösebben.
júl. 10. 01:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki
júl. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem gáz. Nem is egészséges kánikulában széthajtani magad. Lesz még jó idő, nyugi.
júl. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
Az nem sok haver..
júl. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én emberi időben rendszeresen tekerek 100+-osokat, de a 150 körüli sem ritka, 200 is volt már. Viszont 30 fok felett max 60 az ami jól esik, ilyen kánikulában meg 20, nagyon max 30-40, de akkor az már a közepén egy szünettel míg lehülök.

Én úgy gondolom hogy ilyen időben nem kell erőltetni, annyit menj csak amennyi jól esik.

júl. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az se lenne gond, ha most egyáltalán nem mennél.
júl. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a profi sportolóknak is sokkal nehezebb. Lásd Cavendish szenvedését a Tour első szakaszán. Én is tekerek ilyenkor is 100+ km-t, de sokkal lassabb vagyok, mint normál időben. Tegnap is mentem egy 100ast szenvedős 21es átlaggal, holott ugyanezen az úton mentem már 26os átlagot is ősszel.
júl. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én hétköznap nagyobb részt csak munkába járok, össz. 15 km, de tegnap ez is szenvedés volt. Másfél hete hétvégén mentem 30-at vidáman, most inkább kihagyom. :(
júl. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Akkor most csak a beltéri edzést nyomom csak, a légkondi mellett, 26 fokban. Kondi, stb. A meleggel nem lenne baj, de ez a tikkasztó fülledtség, valami halál. Ráadásul itt fél 11kor is 30 fok volt, a fejem is lüktetett már. Na, nem siránkozom, az év nagyobb részében úgyse ez a jellemző, nem ezen a pár heten fog múlni, talán.
júl. 10. 17:46
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem ciki: ha jó az erőnléted, még akkor is meredek egy ilyen teljesítmény, mert nagyon megterheli a szervezetet.

Vigyázz nagyon:)!

júl. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Dehogy az. Én is tekertem ma és alig éltem már 20 km környékén, pedig még csak délelőtt 11 volt.

Nem is szabad túlerőltetni, folyadék és árnyék legyen!

júl. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!