Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen sisak vált be nektek?

Milyen sisak vált be nektek?

Figyelt kérdés

Hogy van-e lényeges különbség női vagy férfi között, nem tudom. Ha igen, akkor a kérdés a férfi sisakokra vonatkozik.


Tudom, hogy határ az csillagos ég, de odáig nem szeretnék elmenni árban, viszont a biztonság elsődleges szempont, így nem is feltétlen a legolcsóbbat keresem.


- Mennyi volt?

- Hol vetted s mikor?

- Milyen szempont alapján vetted?

- Mik a tapasztalataid vele? Estél-e már vele?

- Van benne mosható betét?

- Van benne elől és/vagy hátul beépített lámpa?

- Egyéb, amire nem gondoltam?


Akik esetleg gyakran bicikliznek s már több sisakot elfogyasztottak, hol érdemes venni?


Azt már megértettem, hogy mindenképpen javasolt fel- s kipróbálni, hogy kényelmes legyen, így mindenképpen kell találnom egy fizikai üzletet, ahol van bőven választék. Helyileg Solymár és környéke, III. kerület játszik, de persze kicsit távolabb is oké.



máj. 29. 19:39
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

16:

Minden védősisak, tehát legyan az a kerékpáros sisak mellett a munkavédelmi sisak, sísisak, mászósisak, stb., stb. úgy működim, hogy nagy erő hatására horpad vagy törik, hogy elnyelje az ütés, ütődés energiáját, és ne a te fejed törjön. Ha hordpad, törik, akkor ott és úgy többször már nem tud elnyelni annyi energiát, illetve ekkor már a gyártó sem ajánlja. Valójában ebben az értelemben ezek a sisakok egyszer használatosak, mint egy légzsák. Ha megtörted, behorpasztottad, a saját biztonságod érdekében le kell cserélni.

jún. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
54%
Hát, szerintem egy sisak nagyrészt attól lesz kényelmes hogy könnyű, így szerintem érdemes az egyszerűségre törekedni. Nem kell rá plexi meg lámpa meg mittudomén... Egy egyszerű országúti sisak a legkényelmesebb hosszú távon, alig veszed észre hogy rajtad van. Nekem pl Abus van, de sok jó márka létezik.
jún. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
A lámpát én tiltanám is, rendkívül zavarja a többi közlekedőt, (erdőben lényegtelen) ellenben a plexi és a napellenző rendkívül jó tud lenni, anélkül nem is kell.
jún. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

19:

Én azért kérdeztem, hogy milyen plexire gondol, mert még nem láttam ilyet bringás siakon, csak sísisakon. Így már érthető, így tényleg van értelme esőben is. Fura, hogy sísisaknál nem oldották meg így.

jún. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
robogós sisakon ezer éve megoldott a kérdés, semmi újíást nekm kellene itt bevetni, csak nyitható-zárhatóvá kellene tenni a szellőzőlyukakat. A "nájlonzacskó-bugyis" ráhúzós viccet el kellene felejteni. Gányolás.
jún. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!