Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen sisak vált be nektek?

Milyen sisak vált be nektek?

Figyelt kérdés

Hogy van-e lényeges különbség női vagy férfi között, nem tudom. Ha igen, akkor a kérdés a férfi sisakokra vonatkozik.


Tudom, hogy határ az csillagos ég, de odáig nem szeretnék elmenni árban, viszont a biztonság elsődleges szempont, így nem is feltétlen a legolcsóbbat keresem.


- Mennyi volt?

- Hol vetted s mikor?

- Milyen szempont alapján vetted?

- Mik a tapasztalataid vele? Estél-e már vele?

- Van benne mosható betét?

- Van benne elől és/vagy hátul beépített lámpa?

- Egyéb, amire nem gondoltam?


Akik esetleg gyakran bicikliznek s már több sisakot elfogyasztottak, hol érdemes venni?


Azt már megértettem, hogy mindenképpen javasolt fel- s kipróbálni, hogy kényelmes legyen, így mindenképpen kell találnom egy fizikai üzletet, ahol van bőven választék. Helyileg Solymár és környéke, III. kerület játszik, de persze kicsit távolabb is oké.



máj. 29. 19:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Nekem Abus Macator van, teljesen meg vagyok elégedve.

Egyszer elestem, és nem éreztem hogy megütöttem volna a fejem, csak otthon vettem észre hogy van rajta egy kis karc, horpadás :D

Ár: kb 20 ezer ft volt akciósan, 1 éves

Nincs lámpa, fényvisszaverő, csak egyszerű sisak.


Csak kell sapka is, mert ha leveszem a sisakot akkor elég furán szokott állni a hajam :D

máj. 31. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
47%

10:

Ilyen a visor, beépített, lehajtható síszemüveg:

[link]


Azért kérdeztem, hogy ilyesmire gondolsz-e, mert esőben az ilyennél kimondottan mögé folyik a víz a sisakról, így még brutálisabban vizes lesz a szemüveged.


Vagy olyan plexire gondolsz, ami nem lehajtós, hanem állandóan ott van? Csak akkor ott lesz akkor is mikor nem kell. Esetleg olyan segíthet kicsit, ami csak fölötted van, de tájfutó tapasztalataim alapján, ahol baseball saokához hasonló fölé lógó izét használtak egyesek, azt én is kipróbáltam, nem sokat ért ha csak fölötted van, mert menet közben szemből kapod a vizrt, brinánál különösen.

máj. 31. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
65%
11, akkor vegyél egy új sisakot, mert a sérült sisak már nem véd meg.
máj. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
22%
nem sérült, minimal horpadás van rajta.
máj. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
64%
Az sérülés...
máj. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%
te nem érted, nem nálad van a sisak.
máj. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
21%

12


Igen, ilyesmi, tehát logikusat. Azt nem értem miért kelle zekre az a hülye kivágás az elején. Lehet, hogy nem a kerékpáros, hanem a robogós sisakok között kellene keresgélnem.


Érthetetlen, hogy miért csak giccses idióta divatvackokat árulnak és miért nem képesek értelmeset, használhatót árulni.

máj. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
68%
17: Szellőzés miatt. Tekertél te már zárt sisakban? Azért más a bringás bukósisak, mert te végzed a munkát, nem a motor, és eközben sok hőt termelsz, amit el kell vezetni, ami pedig izzadással jár, amit szintén el kell vezetni, párologtatni. Nem a divat miatt van tele nyílásokkal, épp ellenkezőleg: a funkció megkívánja. Egy robogós sisakba 10 perc alatt belerohad a fejed még télen is.
máj. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
74%
12 a kerékpáros lehajtható, beépített szemüvegek nem kívül vannak. Ha már decathlon, akkor ne a sí sisakok, hanem a kerékpározáshoz valók között keress: [link]
jún. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Ezen mi kerül majd 50eFt-ba?
jún. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!