Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Létezik olyan aplikáció, ami...

Létezik olyan aplikáció, ami rögzíti a megtett utat, esetleg térképre rakja, mutatja a megtett távolságot, időt?

Figyelt kérdés
Valahogy úgy képzelem el, hogy elinditom az appot, elindulok én is, majd ha célba értem, leállítom az appot, és leolvasható lesz a megtett táv, idő, és esetleg konkrétan térképen mutatja, merre jártam.

máj. 24. 13:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a sok választ!


Kedves 1es: erre a programra esett végül a választásom. Könnyű kezelni, sok funkciója van, és magyar nyelvű, szóval értem is legalább. Egy dolgot nem találok benne, hátha tudsz segíteni még ebben is: bár látom a térképen a megtett utat, de nem tudom azt beállítani, hogy mintegy iránymutatóként újra tudjak menni ugyanazon az úton, mutassa útvonalként, az aktuális helyzetemet (is) jelölve.



Kedves 2es,5ös és 10es: a stava nagyon komoly, szuper opció annak, aki komolyan kerékpározik, nekem sok. Ráadásul regisztráció után csak egy 30 napos próba verziót enged, utána fizetős amennyire látom (a regisztrációt is csak kártya adatokkal, ill szolgáltatói megerősítéssel engedte volna). De köszönöm, hogy írtátok, hátha másnak hasznos lesz!


Kedves 3as: a te tipped is nagyon jó. Főleg tervezéshez fogom tudni használni, nagyon részletes a térkép, szuper. A tervezett utat tudja menteni, azt látom. De azt, hogy ha én random megyek, nem találtam meg, hol lehet menteni, tudnál segíteni kérlek?


Kedves 4es: ezt használtam eddig, és sajnos tényleg pontatlan. Nagyon tetszik benne, hogy érzékeli, h mikor váltok bicóról gyaloglásra (nem tudom, hogy csinálja, de tényleg tudja), viszont kb 6-700 métert lazán téved egy 5km-es úton. Tegnap este futott egyszerre a telefonomon a fitotrack, a google térkép, az a bicón lévő mérő. A fito és a bicón lévő között 2 méter különbség volt a végén, a térkép majdnem 600 méterrel mutatott kevesebbet.


Kedves 8as: én megpróbáltam, eskü, de túl angol és túl komplikált volt. De köszönöm szépen azért, sajna én vagyok a hülye hozzá :D

máj. 25. 10:33
 12/16 anonim ***** válasza:
40%

Bármeddig használhatod ingyenes a Stravát, csak bizonyos funkciók nem lesznek számodra elérhetők.

Amúgy havi egy csésze kávé a fizetős díja.

máj. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Bikemeter-t használom tökéletes számomra.
máj. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#11

"nem tudom azt beállítani, hogy mintegy iránymutatóként újra tudjak menni ugyanazon az úton"


Ilyet még sosem próbáltam, de így megnézve én sem látom, hogy lehetne.

máj. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
11: a navigáció általában minden ilyen programnál fizetős. Legalábbis OSMAnd és Strava esetén. Ezért is jobb egy GPS-es computer, mert az GPX file alapján el tud navigálni és ez nem kerül plusz pénzbe. Nyilván maga a computer drága, de elég sok pluszt ad az élményhez.
máj. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#15

OSMAnd-nak van FOSS verziója, aminél minden funkció ingyenes:

[link]

máj. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!