Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen étrend kiegészítő...

Milyen étrend kiegészítő ajánlott?

Figyelt kérdés

Sziasztok már egy jó ideje biciklizek nyárról nyárra .De még nem nagyon használtam étrend kiegészítőket csak így tapogattam a sötétben .

Eddig energia zseléket próbálgatam meg L carnitine-t.


Tudnátok olyan termékeket írni amik beváltak?


2022. júl. 10. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Arra gondolsz, hogy biciklizés közben legyen szénhidrát utánpótlás? Én lekváros táskát szoktam vinni. Sók meg elektrolitok pótlására Isostar-t.
2022. júl. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 TR75 ***** válasza:
Szőlőcukor, csoki, valamilyen sportital (sokáig Oshee-t ittam, de azt már nem látom sehol, úgyhogy valami másmilyet, vagy fele-fele arányban víz és 100%-os multivitaminos gyümölcslé keverékét egy csipetnyi sóval).
2022. júl. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
napi 60km alatt fölösleges , viszel vizet aztán ennyi
2022. júl. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rántotthús.
2022. júl. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én pont ezeket használom amit te. Indulás előtt fogyassz gyors égésű szénhidrátot, reggelizz rendesen. Én meg szoktam enni még egy banánt és megiszom egy L carnitine pezsgőtabit. Ha olyan 40-50 km-nél hosszabb útra megyek, akkor útközben is egyet. Ha olyan 100 km felett megyek, akkor pedig lecsusszan egy energiagél is. De ilyenkor már enni is szoktam valamit útközben, különben mire hazaérek felfalok mindent annyira éhes leszek, az meg ugye nagyon nem jó. Így mikor hazaérek, csak iszom egy finom proteinturmixot tejjel. :) Kicsit később pedig rizs+csirke kombó a vacsi. :)
2022. júl. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor maradok a bioteth usás pezsi tabletánál . Zseléből milyet használsz? Valamint te nem szoktál a végén inni valamit hogy utána ne fájjon vagy ezt a célt szolgálja a proteis turmix?
2022. júl. 20. 12:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Zseléből is a Biotechest nyomom. A protein az izomknak jó, attól tud épülni. De nekem eleve nem szoktak fájdalmaim lenni tekerés után.
2022. júl. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!