Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogyan tudnám a bicikli...

Hogyan tudnám a bicikli mosást megoldani?

Figyelt kérdés

Panelban lakok, tehát nincs kertem vagy ilyesmi. A legközelebbi autómosó is elég messze van, mire hazaérnék ugyan úgy koszos lenne a bicikli.

Ez eléggé visszatart, mert nedves körülményekben emiatt szinte soha nem megyek el biciklizni. Trail/enduro stílusban biciklizek leginkább, tehát az erdőkben tényleg tökig sáros lennék, ha nedves időben mennék.

Általában ha csak poros a bicikli, akkor itthon a kádban szoktam lemosni, de a sarat már nem akarnám belemosni a kádba.

Ti mit csinálnátok?


2021. ápr. 30. 08:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Egy vödör autósamponos, meg egy vödör tiszta öblítő víz, meg egy szivacs bőven megfelel a célra.

Aztán valami szivacskendő, vagy nedvszívó rongy, amivel nagyjából szárazra törölgeted, hogy ne legyen vízfoltos.

2021. máj. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Krisz85 ***** válasza:

1,6*1,2 m kis fürdőszobánk van, panel 10. emelet,


80*80 as zuhanykabin


én úgy szoktam csinálni hogy, hogy az előszobába rakom a bringát fektetve törüközőkere


két kerék ki, azokat külön lemosom a zuhanyzóban majd a vázat is külön


ennyi :-)

2021. máj. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ezek szerint a legtöbb profi pl. barbár?:O

Mert sokan ott mossák.

2021. máj. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Eddig én is úgy szoktam, ha csak poros, hogy kiszedem a kerekeket, aztán külön lemosom a vázat aztán a kerekeket.

Viszont ez még a sáros problémámat mindig nem oldja meg, mert egyszer próbáltam sárosan lemosni kádban, és el is dugult a kád.

2021. máj. 5. 07:03
 15/15 Krisz85 ***** válasza:
lehet kpani kádhoz szűrőbetétet, ami felfogja a levelet, sarat, koszt, keress rá neten, van olyan ami még a homokot sem engedi le, én is azt használom, másképp nekem is eldugulna ha saras , márpedig igencsak az szokott lenni
2021. máj. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!