Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kerékpár vagy laptop?

Kerékpár vagy laptop?

Figyelt kérdés

Nézegettem a neten bicikliket.

Görgetek, görgetek és megakadt a szemem egy használt Csepel Torpedo-n amibe egyből beleszerettem, hihetetlenül jól néz ki, jó állapotban van, minőségi alkatrészekkel felszerelve viszont jelenleg nincs pénzem rá. (100000Ft lenne)

1 hónapja vettem egy használt Asus laptopot 140000Ft-ért. (eladtam az előző laptopom, sok nem használt dolgaimat plusz félretettem és így lett meg a rávaló)

Nagyon is jó laptop, sok játékot visz, teljesen jó állapotban van, SSd-t is rakattam bele emiatt nagyon gyors is viszont szinte csak Youtube videók nézésére használom és arra, hogy letöltsek e-könyveket amiket aztán az ebookomra teszek.

Na de a telefonomon is tudok videókat nézni és bárhol rátudom tenni a könyveket az olvasómra.

Néha játszok is rajta, de ez egyre ritkább.

Emiatt gondoltam azt, hogy eladom és ebből a pénzből megveszem a kerékpárt.

Ti hogy döntenétek?

Persze van most is biciklim, de eléggé öreg már és nincs jó állapotban.



2021. márc. 23. 17:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

#8!


(6-os vagyok)

Én grafikával és szoftver-fejlesztéssel foglalkozom, tehát nem tudnék gép nélkül élni. Ezért is mondtam azt, hogy ha nem szükséges a karrierhez, akkor azt engedném el. (De éppen a laptop az, ami igazi munkára nem is használható. Csak második gépnek jó.)


Bringa nékül szinte semmit sem mozognék. Az egészséges test és a mozgás pedig fontosabb, mint a film nézés.

2021. márc. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
50%
Egy csepel torpedóért soha nem adnék ki ennyi pénzt... meg ha valami normális bringa lenne...
2021. márc. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképp a bringát választanám. :) Nemrég óta van nekem is egy agyváltós Csepel Royal-om és imádom. Az ősbringás ismerőseim mind próbáltak lebeszélni róla, de nem bántam meg, hatalmas szerelem. Nagyon gyors és kényelmes kis bicó. :)
2021. ápr. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!