Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Triatlonon van valami megkötés...

Triatlonon van valami megkötés a bringára?

Figyelt kérdés
Lehet indulni régi (kb 25 éves) országútival is vagy muszáj vennem ezért egy újat több százezerért?
2019. nov. 22. 08:15
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

A könnyü bringa egy amatőr alatt is könnyű. Azért mert nem a tdf ben teker attol még igényleheti a karbont,ha is tudja fizetni akkor pedig miértne?

Ő erre költ,van aki 200mm rúgóútra, másik pedig porcelán macskákra.

2019. nov. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Van aki meg ennivalóra se tud költeni. Meg a gyereknek füzetre amit vihetne az iskolába. Van aki meg megfagy a saját lakásába mert nem tud fűteni.


Úgy kell nekik!

2019. nov. 25. 20:28
 23/30 tothp ***** válasza:
100%

Kérdező Mire vágysz?

Megmondjuk mennyire felesleges drága bicajt venni,

vagy

Megmodjuk, miért "gáz" egy régi géppel tekerni?


Vagy csak simán kötekedni akarsz?


Kétségtelen tény, a drága bicajnak vannak előnyei: Súlyos tizedmásodpercek, vagy el nem fecsérelt kalóriák. Vagy később kezd el fájni mindened, Ezek mind fontosak. Az ÉLSPORTBAN. Ha hobbiból triatlonozol, bármi jó, ami ne pereg szét a s_gged alatt.

És ha hiszed, ha nem, a fentiek bizony kihatnak arra, hogy a végén a futást milyen hangulatban, általános fittségi állapotban teljesíted. Tehát mégegyszer, a kérdésedre válaszolva:


Nem kell drága bicaj, de legyen biztonságos.

Ha a sport érdekel, ne foglalkozz vele, más mit mond.

Ha csak a pózolás a fontos, vegyél drága sz@rt. De ezt neked kell eldöntened.


A magyarországi triatlon kezdetén, a 90-es évek elején volt egy fickó. Csak úgy brahiból elindulgatott itt ott. egy 15 sebességes ótvar benotto ATB-je (az MTB őse) volt, amiről még a csomagtartót se szedte le. Kenterbe vágta az alkkori mezőnyt

2019. nov. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

"Súlyos tizedmásodpercek"


😅😅😅

2019. nov. 26. 06:12
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha hiszed ha nem néha annyin mullik a jobb esetben az arany,rosszabb esetben a dobogó. A 4.re senki nem emlékszik...mondjuk a 2.ra sem.
2019. nov. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Fú nem is gondoltam volna, hogy itthon minden bringás ilyen magas szinten nyomja. Mindenki küzd az aranyért, a magyar bajnoki címért, századmásodperceken múlik minden. Egy élet munkája! Kőkemény küzdelem! Most már értem. Akkor én is veszek egy fél milliós bicajt és enyém lesz az arany!
2019. nov. 27. 07:41
 27/30 A kérdező kommentje:

Muszáj megvennem, mert különben senki nem fog emlékezni rám!


Enyém kell, hogy legyen az arany!

2019. nov. 27. 07:45
 28/30 Slowrider ***** válasza:
100%

Lehet indulni. De ha tovább folytatod, előbb-utóbb úgyis jön majd egy újabb, mert nem találsz kompatibilis alkatrészeket a régi bringádhoz, illetve zavarni fog, hogy más, nálad kevésbé felkészült versenyző előtted fut be.


Egyébként szerintem határozottan tökös dolog régivel versenyezni.

2019. dec. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

"illetve zavarni fog, hogy más, nálad kevésbé felkészült versenyző előtted fut be."


Persze, magától teker a bringa nem? Butaságokat ne beszéljünk már!


Alkatrész meg pont, hogy vicc áron van a régi cuccokhoz.

2019. dec. 12. 16:58
 30/30 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Most találtam rá véletlenül erre a kérdésre.

Gratulálok:

soha korábban nem találkoztam még ebben a kategóriában

ilyen hihetetlenül ostoba, idióta emberrel, mint te.

Nem semmi vagy!

2021. ápr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!