Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Triatlonon van valami megkötés...

Triatlonon van valami megkötés a bringára?

Figyelt kérdés
Lehet indulni régi (kb 25 éves) országútival is vagy muszáj vennem ezért egy újat több százezerért?
2019. nov. 22. 08:15
1 2 3
 11/30 tothp ***** válasza:
100%
Írtam: "ha úgy gondolod" . Értsd jól.
2019. nov. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Na de ez az. Itt. A hobbi kerékpározásban mindnenkinek elszállt az agya. 3-400 ezres bringát alapnak tartják, akinek nincs olyan az le van nézve. Nem ritka aki 800-1 milliós bringákat vesz. Kb ez már ilyen elvárás, hogy mutogasd mennyi lóvéd van. Aztán közben ki tudja mennyit ad hozzá a teljesítményedhez, lehet kb semmit. De elmondható, hogy fel milliós bringán ülsz.

Kedvenc dumám a nehogy a technikán múljon, azért kell. Pfff. 30 éve tour de francon érdekes jó volt az acél, 8-as váltóval... A mai magyar amatőrök hol közelítik azt a szintet meg? Sehol, akkor minek is a milliós cucc? Magamutogatásból.

2019. nov. 24. 09:03
 13/30 A kérdező kommentje:
Külföldön, mondjuk németben ez nyilván más. Ott egy 2000 eurós bicaj nem nagy ügy. De itt ahol 600 eur az átlagfizetés, egyértelműen rongyrázás, hogy ilyen drága bringán járkálnak egyesek. Mit egyesek, lassan engem néznek meg, hogy milyen különc vagyok a régi szar bringán.
2019. nov. 24. 09:05
 14/30 anonim ***** válasza:
65%

Pedig igaza van annak aki azt mondja,hogy ne a technikán múlljon.

"30éve jó volt az acél váz meg a 8as váltó"

Igen jó volt és az volt a csúcs technika.


Ahogy egy 30éves autóban úgy lehet meghalni,hogy az összes utasvédelmi rendszer működésbe lép. Mert ma már az nem korszerű,nem ugorjameg a szintet.


Ez a bringára is igaz. Bár mivel te hajtod árnyalódik a kép.

2019. nov. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 tothp ***** válasza:
100%

Na ez az ami nem kéne hogy érdekeljen. Én ha biciklizek van néhány fontos dolog: ne fázzak, üljek kényelmesen, olyan helyre menjek, ami tetszik, közlekedjek biztonságosan. Egyszóval jó legyen nekem. Azt hogy más mit gondol a hátsóm alatt elterülő gépcsodáról, az pont a lesz@rom kategóriás kérdéskör. Van 3-4 dédelgetet biciklim. nem szépek(de),nem újak, nem drágák, de üzembiztosak és jól érzem magam rajtuk. szerintem az összértékük nincs 400 000 Ft.

Viszont, ha már érdekelne mások véleménye(de nem), arra biztos büszke lennék, hogy mindegyiket az utolsó csavarig én raktam össze. Van, amelyiket többször is újraépítettem, mert többször elfogytak a használatban.

2019. nov. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

"Mert ma már az nem korszerű,nem ugorjameg a szintet."


Ha átülnék máról holnapra egy fullos bringára mivel lesz nekem jobb? Ezt mesélje már el nekem valaki. Ne ilyen marhaságokat írjatok, hogy azért mert a 30 éves kocsiban meghalsz. Ekkora ököséget. Hogy jön ez ide?


Miben, hogy, mennyivel leszek jobb, gyorsabb, akarmilyenebb ha 4-500 ezres bringán ülök?

Írjatok már le légyszi konkrétan.

2019. nov. 24. 18:04
 17/30 anonim ***** válasza:
93%

az baj,hogy te abszolút hobby-ként kérdezed a dolgot.

neked semmiben nem lesz jobb ha 10helyel előrébb végzel. kb b4szolrá,hogy hányadik vagy. Innentől kezdve halál mindegy,hogy mi van a segged alatt.

Kicsit olyan mintha akarnál egy új bringát,és tőlünk várnád rá az indokot.


edzéssel,stb tudsz javitani,mondjuk 20helyet, egy jobb bringa aminek a hajtása kevesebb energiát emésztfel,ezért nyilván gyorsabb lesz,(több energiád marad a futásra és az úszásra) javít még mondjuk 20helyet. de azzal is csak 99leszel. érdekel?

igen:vegyél új bringát!

nem:ne vegyél.

2019. nov. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Több energiám marad az úszásra a jobb bringától.


Na te aztán képben vagy. Látszik fogalmad sincs a dologról de bedumálsz. Csak épp minek...

2019. nov. 24. 18:30
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha egy könnyebb bringat hajatasz akkor talán kevésbé fáradszel.

Mert,ha nem akkor ugyan mi fészkes fenének feszülnekrà a gyártok sulycsökkentere?

2019. nov. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Két kilóval könnyebb. Marhára sokat számít. Biztos. Az két kulacs víz.


A kedvencem amikor a full karbon 7-8 kilós outin ül a ránézésre 90 kilós ember. Akkor inkább le kéne fogyni 10 kilót. Ma azt tényleg megérzed.


De nehogy már bedjátok itt nekem, hogy egy amatőrnek mérnie kell a grammokat mert az mennyire számít neki. Ez nem a tour de france gyerekek. Vegyétek észre!

2019. nov. 25. 10:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!