Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek mit kéne tenem...

Szerintetek mit kéne tenem nyáron megyek mezögazdasági munkára, de közbe súlyzos edzesem is van, és csak jumbo szedtem nem tom h mit csináljak h ne esek össze?

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Kajálj rendesen! Komolyan! Főtt ételet. Igyál forró teát csipet sóval, akkor bírod a meleget. Hord szalmakalapot, szellős, vékony pamutinget. De nagyon szellős legyen! Sokszor mosott, 80g-os. Fele energia fogy, mintha pólót hordanál. Hosszú, nagyon könnyű lennadrág - további energia spórolás.Nagyon sokat számít. Ebéd után feküdj le tíz percre, vagy ötre akár az árnyékban! Éjjel aludj normálisan, hűvös szobában! Ne tévézz sokat, ne netezz!

Így egy sportembernek nem fog meg se kottyannni.

2010. jún. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Figyelj, én kertepito vagyok, nagyon nehez fizikai munkat vegzek (kubikos munka, talicskazas, sziklahordas) egész nyaron, és hozza lehet szokni. A hirekben halljuk, hogy sokan osszeesnek mert megsutotte oket a nap, nekunk me meg se kottyan.

Nagyon fontos a boseges eves, nem szabad lesporolni a hust, zoldseget, edesseget. Annyit kell inni, amennyire szukseged van, nem csapvizet, hanem tiszta asvanyvizet. Esetleg lehet szedni vitaminkomplexumot is a nehes idoszakban.

2010. jún. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat de nem lesz gáz ha nem fogok edzeni olyan jo egy honapot ?
2010. jún. 11. 15:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!