Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Miért mondják sokan, hogy a...

Miért mondják sokan, hogy a boksznak rossz a védekezése?

Figyelt kérdés

Többször olvastam már ezen az oldalon,hogy a bilsznak nincs semmi védekezése,a thai box védekezése sokkal jobb stb..

Akkor mi ez?

[link]



2017. márc. 31. 17:21
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"Utolsó jó hogy nem mondja azt hogy egy boxolót össze ver egy átlagember csupán mert a boxoló kesztyűben eddz."


persze, hogy nem, csak sarkitottam a sakk példával.

2017. ápr. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
mert mondjuk lábra egyeltalán nem számít?
2017. ápr. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
65%
Én azt mondanám hogy más. Nem azt hogy rossz. Utcai körülményeket nézve elég egy elhajlás a counter crosshoz. És ott kesztyű sincs rajta szóval valószínűleg KO értékű lesz. Max 10-15 másodperces bunyóval számoljunk utcán pláne ha az egyik fél képzett. Hiába tudod le dobni azegész jitsu dan vizsga anyagát, az utcán 2-3 technikára lesz időd. Szerintem teljesen mindegy hohy ez a 2-3 technika egy bal horog vagy köríves rúgás vagy egy válldobás. Azt fogod csinálnibamit tudsz. Nem rosszabb egyik sem. Egy rossz boxolót elver egy jó tks utcán és ringben is. Viszont egy jó boxoló meggyalázza ugyanúgy a rossz tkdst utcán ringben. A jobb bunyós nyer mindig nem a jobb stílus.
2017. ápr. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
omg, te gyerek, hogy elrúgná tysont egy kung fus...
2017. ápr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!