Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Krav Magáról mi a véleményetek?

Krav Magáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik ez a z önvédelmi rendszer és szeretném kipróbálni. Már sokan mondták, hogy az egyik leghatásosabb, mert tényleg arra koncentrál, amire szükség van. Mennyibe kerül átlag egy havi edzés?
2010. máj. 7. 08:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
én is kravozok, és a kék-zöld foltokkal együtt lehet élni. ha nem lennének, nem keményednél. valamit valamiért.
2010. jún. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én itt a Pesten krav magáztam a 13kerben csináltam kb 7 hónapig és kb semmire se lehet használni mert inkább a fogásokra összpontosít(pl folytogatás)és ami ott volt kesztyűzés azzal semmire nem mentem és mivel utcán inkább az ütés megy nagyon nem lehet hasznosítani csak ha má űzöd jó régóta de ehelyett elmész máshova pl boxra ahol azért 1 év után már egészen belejössz(én is így tettem)
2011. jan. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval. a krav maga megtanít megmenekülni ha megtámadnak, de ha küzdeni kell akkor egyértelműen box vagy thai box az alap.
2011. jan. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Minden harcművészet/küzdősport lehet hatásos ha az aki űzi komolyan veszi és belead mindent!

Én is krav-magázok 3 éve előtte 1 évet thai-boxoltam.

Van egy srác nálunk aki 2 évet boxolt mielőtt hozzánk jött, hát ott ütöm meg ahol akarom :)

Hiába mondják hogy menj boxolni majd jó leszel utcán itt a példa rá h ez sem garancia.

Menj le edzésre, próbáld ki és meglátod, hogy tetszik-e.

2011. máj. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!