Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Krav Magáról mi a véleményetek?

Krav Magáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik ez a z önvédelmi rendszer és szeretném kipróbálni. Már sokan mondták, hogy az egyik leghatásosabb, mert tényleg arra koncentrál, amire szükség van. Mennyibe kerül átlag egy havi edzés?
2010. máj. 7. 08:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Szia, az árakról nem tudok mondani semmit, de szerintem a neten utána tudsz nézni. Egy barátom csinálja már évek óta, nagyon kemények az edzések, sokszor kék-zöld foltos, viszont egy év alatt el tudsz érni egy olyan szintre, hogy akár ha fegyverrel támadnak rád, azt is le tudod szerelni. Eddig csak jót mondtak róla.
2010. máj. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kék-zöld foltos? :o Ez nem hangzik jól, dehát valamit valamiért. Nagyon durvák az edzések?
2010. máj. 7. 15:25
 3/14 anonim válasza:
100%
Az, hogy meg tudd védeni magad, nem az edzéstől függ. Persze az is kell hozzá, de leginkább mentalitás kérdése. Hiába tudsz hatalmasat ütni, gyönyörűen kitérni és lecsavarni az ellenfeléet, ha egy éles helyzetben leblokkolsz, mert nem szoktál hozzá az utcai bunyóhoz.
2010. máj. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
34%
Inkább kempózz, az a tuti
2010. máj. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%

Csak jót tudok mondani róla. Én egy hónapja kezdtem,elötte semmit sem sportoltam, végig birtam az edzéseket pihenés nélkül. A kék-zöld foltok tényleg igazak,de hát ha más hasonló "sportot" választasz ott is elő fog fordulni. A korcsolyázás is veszélyes:)

Árak: heti 2x edzés=9500ft

Heti 1x= 5000

2010. máj. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%

Az előző vagyok.


Itt nézelődj.

[link]

2010. máj. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi szépen. Te milyen intenzitással űzöd? És hogy érzed, mennyire fejlődtél?
2010. máj. 9. 15:17
 8/14 anonim válasza:
100%
Én november óta csinálom és szerintem nagyon jó. a különféle technikák megtanulásával az önbizalmam is megnőtt.és őszintén szólva nagyot néztem az előző válaszadón és az 5000ft/heti áron. én gyöngyösön 5000/hó áron járok
2010. máj. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%

Félreérthetően fogalmaztam!

Szóval:

Heti egyszeri edzés havidija:5000 ft

Heti kétszeri edzés havidija:9500 ft.

Ezek az árak havi árak.


Én kb 1 hónapja kezdtem el, egyszer járok egy héten,nagyobb lett az önbizalmam és lelkileg is jó hatással van rám.

Pl,Ha valaki meg akarna rugni,vagy ütni már tudnám mi a teendő:)

Ha elmész egy edzésre(ált. az első ingyenes) nem vesztesz vele semmit, kipróbálod és ha nem tetszik legfeljebb azt mondod,köszi, elég volt.

De ha szeretnéd magad megvédeni,ez a leghasznosabb

2010. máj. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk defendozom, de az oktatónk Krav Magát is oktat, plusz néha van közös edzés, és amit látok az abszolút pozitív.
2010. máj. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!