Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a krav magáról?

Mi a véleményetek a krav magáról?

Figyelt kérdés
Zsidózó válaszolók pls kíméljetek. Azért ezt szeretném tanulni, mert úgy tudom, hogy ez a leginkább alkalmas arra, hogy megvédhessem magam, de érdekelne a ti véleményetek is.
2010. nov. 8. 11:36
 1/4 anonim válasza:

Egy pohár forrócsokival is megvédheted magad igazából :D

Én min krav-magás, azt tudom mondani, hogy ez egy jó,hatásos és valóban működő alternatíva arra, hogy megvédd magad.

Azt nem mondom, hogy legjobb, mert mindenkinek más jön be és másra esküszik. Én foglalkoztam több sporttal, nekem személy szerint ez vált be.

sok szerencsét hozzá :)

2010. nov. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Talán a leginkább edzőfüggő küzdősport,nagyon nagy szórással.Mivel rengeteg edzés van,nem tudod mire számíthatsz.Az egyik edzésen azért is megdicsérnek,ha jól ütsz egy balegyenest-a lóvé miatt-,másik helyen meg az első héten eltörik a bordád.

Ha találsz olyan edzést ami neked és az elvárásaidnak megfelelő,akkor hajrá,de mindenképp nézz meg több edzőt is!

2010. nov. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hasznos, bár egy kicsit is felkészült támadó ellen azért nem olyan hatásos, mint a bemutatókon. Ráadásul a lőfegyver elleni védekezést teljesen értelmetlennek tartom, hiszen a legidiótább ember is tudja, hogy ütő- és rugótávon kívül tartsa a fegyvert.
2010. nov. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A krav egy nagyon fasza önvédelmi rendszer. De nem mindegy hogy kinél csinálod, és magán a gyakorlón is sok múlik.


Szerencsére az én csoportomban már az első edzéseken elgyepáltak, mint állat (bordatörés azért nem volt), így hamar átkapcsolt az agyam a túlélő fokozatba. És ez a krav lényege, hogy megtaláld ezt a kapcsolót önmagadban.

2010. nov. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!