Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tudtok a krav magáról?...

Mit tudtok a krav magáról? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
nyomtam pár évig, csak ajánlani tudom
2010. febr. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Haverom járt, azt mondta hogy volt olyan technika h futnak feléd vagy 5-6an és ki kell védened az ütéseket.
2010. márc. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Izraelben már 1955-ben oktatták ejtőernyősöknek. Nagyon klassz sport,edzésben tartja testet ,lelket.

Számos küzdő sporttal ellentétben, nincsenek okkult gyökerei.

Magyar származású zsidó "valamilyen" Imre ha jól emlékszem a "kitalálója".

2010. márc. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

igen ez egy önvédelmi rendszer én még mindig csinálom nagyon jó csak ajánlani tudom ha az IKMF nél tanulsz akkor bisztos diplomás oktatóktó tanulsz azért jobb mint a többi harcmüvészet küzdősport mert ez folyamatosan fejlődik mer az IKMF öszekötettésben van az IDF el (isreali védelmi erők)

és ha elesik egy katona akkor kivizsgálják milyen technikákkal tudta volna kivédeni ha meg nincs még olyan technika a kivédésére akkor beleépítenek ujjat akrav magába és ezt közlik a ikmf el és utána már az oktatókat is megtanitják ők meg a "diákokat " még azis jo benne ha jó edződ van " begyakoroljátok " astreszes helyzeteket különfél rávezetéses játékokkal és vannak olyan feladatok is amiben szinte magadtól rájösz arra amit késöbb tanultok majd

2010. ápr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Na most felbátorodtam, eddig is szimpi volt ez az önvédelmi rendszer, de most tuti bele fogok kezdeni. :D
2010. máj. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!