Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ha simán eszem a tömegnövelöt...

Ha simán eszem a tömegnövelöt teszem fel pl jumbo vagy scitec termékek eggyikét akkor az agába nem hizlal?

Figyelt kérdés
kössz mert egyik haverom magába eszik csak igy és kicsit még gyur is rá de már 10 kg ot hizott..és nem lesz bajom töle?? köszi
2010. ápr. 23. 17:52
 1/6 A kérdező kommentje:
senki se ir de miért??..nem hülyeség a kérdés sztem bár ezt nyilván egy magamba nem tom eldönteni
2010. ápr. 23. 20:24
 2/6 anonim válasza:

A tömegnövelő tömeget növel, szal a haverod azér' hízott 10 kilót...

A hízásba beletartozik, h nem mind1, hogy a súllyal mennyi zsírmentes izomtömeg megy be, vagy csak a zsír.

Bajod nem lesz tőle, ezek táplálékkiegek, nem illegális dolgok


Először viszont azt kellene eldönteni, h mire szednéd ezt,tömeget akarsz, vagy szálkásítani

2010. ápr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én mindenképp tömeget akarok növelniha érted mire gondolok :::DD
2010. ápr. 23. 23:30
 4/6 A kérdező kommentje:
és eettöl mindeképp fog nönni a tömegem??
2010. ápr. 23. 23:30
 5/6 anonim válasza:
Ha nem edzel mellette rendesen, akkor szerintem már most felejtsd el ezeket a tömegnövelő dolgokat. Vannak, akik azt hiszik, hogy megveszik 20 rugóért a jumbot, megiszik, és milyen fasza izmosak lesznek tőle.. Segit a cél elérésében, de rendes edzés nélkül elzsírosít, és nem fogja hozni a várt eredményt.. sőt.
2010. máj. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én éppen hogy kis zsirt szeretnék felszedni ....
2010. máj. 3. 16:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!