Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A középkori lovagok mennyire...

A középkori lovagok mennyire voltak erősek és miket csináltak a harcon kívül edzés céljából?

Figyelt kérdés
Puszta kézzel erősebbek voltak, mint egy mai harcművész, küzdősportoló vagy katona? Mit kezdenének egy mai különleges katonával egy az egy ellen? Hogyan edzettek a harc gyakorlásán kívül?

2016. febr. 25. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

Vívóterembe jártak, és tompa végű kardokkal gyakoroltak. Lovagi tornákon mérték le a tudásukat, erejüket, ügyességüket.

Puszta kézzel nem sokra mentek volna egy mai, anatómiailag kiképzett harcművésszel szemben.

2016. febr. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pusztakézzel semmire nem mennének egy mai harcos ellen.
2016. febr. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

MMA a legjobb!

MMMMMMAAAAAAAAAAAA

2016. febr. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hármas az mma nem a kedvencem, de szeretem. A legjobb a profi bokszot nézni szerintem. MMA-ban nem láttam még egy letisztultan harcoló strikert.
2016. febr. 26. 15:30
 5/5 anonim válasza:
ez a lovag tesalkatától függött hogy mit hozhatott ki magából, találtál régen is erősebb-gyengébb embert a másiktól mint napjainkban. viszont az igaz hogy egy harcművész ellen nem sokra menne de valamilyen szinten biztos hogy oktatták fegyver nélküli harcra is hogy verekedjen ha arra kényszerül
2016. febr. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!