Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen teljes testes edzést...

Milyen teljes testes edzést ajánlanátok kűzdősport mellé?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nem mindíg jutok el edzésre,és ezért kellene egy teljes testes edzés illetve,mikor nincs kűzdősport akkor is ezt nyomnám.

Súlyzós edzésre gondoltam,ami mindent megmozgat.. Fekvenyomás,Gugolás,vádlizás,Oldalemelés,mellről nyomás,bicepsz,stb.. Nem tudom hogyan kellene összerakni.

Előre is köszönöm.



2016. febr. 20. 17:08
 1/7 Cortez70 ***** válasza:
Pl icf 5x5. Keress rá.
2016. febr. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.

Egyedül a csigás letolást (Tricep Extension) nem tudom itthon megcsinálni.Mit ajánlanál helyette?

2016. febr. 20. 17:54
 3/7 Cortez70 ***** válasza:
Fekve homlokra engedés rúddal vagy két egykezessel fül mellé.
2016. febr. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2016. febr. 20. 17:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Kettlebell, úszás. Bár ez utóbbi gondolom szintén nem fér bele az idődbe. A saját testsúlyos edzések (fekvőtámasz, húzódzkodás) nagyon jól erősíti a hátad és a tricepszed, pont azokat a részeket amik az ütőerődért felelnek.
2016. febr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Itthon tudok edzeni,van egy fekpadom,kétkezes rudam,meg 2db egykezes,és egy guggoló álvány.


Azért gondoltam erre a súlyzós edzésre mert az erőnléti edzésen van saját testsúlyos gyakorlat,ketlebell,szalagok,súlyzók.Csak ott nem úgy van,hogy csinálj 5x10 vállból nyomást,hanem 1-2 percig kell folyamatosan végezni egy gyakorlatot.

Ezért gondoltam,hogy itthon kiegészítem egy kis súlyzózásal. 3-4-5x8-10-ekre gondoltam.

2016. febr. 20. 20:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Ott körkondi van, hogy bírd szuflával majd a meccset, gondolom én. Ha nyers erő kell, akkor hagyományos erőedzés kell súlyokkal meg nehezebb saját súlyos gyakorlatokkal. Pl. Húzódzkodás
2016. febr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!