Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ki kivel van együtt? WWE

Ki kivel van együtt? WWE

Figyelt kérdés
Wwe-ben- a nyers erő- ki kivel jár/ házas? Stephanie mé Triple H-t tudom.. Dean és Paige még együtt? Brie Bella es Daniel Bryan? John Cena es Nikki Bella?

2015. máj. 2. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Dean és Paige soha nem voltak együtt, ezt honnan vetted? :D Dean Renee Youngal jár, Paige meg Kevin Skaffal. Brie és Daniel házasok, Nikki és John nem, de igen együtt vannak.

Egyébként Naomi - Jimmy Uso, Natalya - Tyson Kidd, Rusev - Lana, CM Punk - AJ Lee ők vannak még együtt, tudok még több párról is, de nem tudom ismered e őket. :)

2015. máj. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tenyleg nem voltak egyutt?:DD

Naomi-Uso t tudtam:)

Dean es Reene?:D nem gondoltam volna..

2015. máj. 3. 10:01
 3/8 A kérdező kommentje:
* Renee
2015. máj. 3. 10:01
 4/8 A kérdező kommentje:
Roman Reigns az valakivel egyutt van a WWE-ben?
2015. máj. 3. 10:23
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, bár igazából mindenki azt szeretné nem igazán tudom miért. :D

Roman párja civil azt hiszem, de ismer pár dívát, vagyis van velük közös képe, de semmi köze a szervezethez. :)

2015. máj. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát lehet,hogy nem csak én vagyok ugy vele,hogy o az egyik legszimpatikusabb de nem tudok sok mindent rola..
2015. máj. 9. 20:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is Roman a legszimpibb :)
2015. máj. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Most már Lana & Dolph, és Summaer Rae @ Rusev vannak újonnan együtt.
2015. aug. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!