Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Baranta és ninjutsu együtt az...

Baranta és ninjutsu együtt az nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem el a ninjutsut.

2015. jan. 7. 20:22
 1/7 tkodit ***** válasza:
Kinek?
2015. jan. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem. Jelenleg együtt gyakorlom a kettőt.
2015. jan. 7. 21:29
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Szóval baranta és ninjutsu. Az igazat megvallva külön-külön is nettó baromság a kettő, hát de még így együtt.....

Most akkor te mi is vagy, "Szittyashinobi"? XD


De nézd a dolog jó oldalát, ha mellé megy mind a három shurikened, akkor még ott van nálad a karikás ostor. :)

2015. jan. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 aikiboxer ***** válasza:
Miért érzed gáznak?
2015. jan. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem.. bár nem bunyóztam sem barantásokkal sem ninjutsusokkal, mégis arra hajlok hogy kedves Szemétláda úrnak igaza van.


Amiket hallottam ezekről, nem tudom elképzelni, hogy akár külön-külön akár együtt csak megközelítőleg olyan közelharc készségeket, rutint adnának mint önmagában például az ökölvívás. És ezt nem azért írom mert box.b.u.zi lennék, de az már egy szint.


Sosem hallottam, hogy akár barantások akár ilyen ninjitsusok tudnának normálisan, gyakorlatban is technikázni, megfelelően ütni.. sajnos :)


Aztán ki tudja :)

Edzőtársaidat kérdezd meg mennyit bunyóztak más küzdősportolókkal, és milyen eredménnyel!

2015. jan. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A ninjutsunak több és hitelesebb múltja van mint a barantának. De ettől még a Baranta is jó lehet. Azt nem ismerem. Nem a rendszer számít, hanem te...
2015. szept. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A ninjutsu jelene a problemas.


Nem mervado annyira, de ismer valaki olyan ninjutsust, aki mondjuk tud minimum ugy bunyozni mint egy atlagos, mondjuk egy okolvivo vagy thai boxolo? Alap kuzdosportokat irtam direkt viszonyitasi alapnak

2015. szept. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!