Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » MMA-sok! Ti mennyit edzetek...

MMA-sok! Ti mennyit edzetek egy héten? Hogy néz ki egy hetetek?

Figyelt kérdés
Pl.hétfő boksz,kedd birkózás,szerda bjj stb...?Jártok kondiba is mellette?Hány edzésetek van egy héten?Mennyi pénzt költetek a sportokra?

2015. jan. 16. 17:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Fú...ez elég összetett lenne még leírni is:) Ha profira gondolsz (akár ,,profibb amatőrre")akkor ne heti 3-4 edzésre gondolj. Minden nap edzés és mellé rendszeres futás, erősítés. Én amikor régebben komolyan edzettem az napi 5 órát vett igénybe kb. Ja és akkor még el sem mentem edzésre:D Tehát mellette futás(1 óra kb, sosem néztem távot), kettlebell(én erre esküszöm nem a gyúrásra), 1,5-2 óra zsákolás,és még nyújtás is. Hirtelen ennyi.Hogy mennyi pénzbe kerül az nagyon változó. Ha van otthon minden cuccod, akkor csak edzést kell fizetned. De ha kondiba jársz futni, meg külön kettlebell-edzésre meg minden fizetős akkor elég drága lehet.
2015. jún. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!