Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Az gáz ha otthon edzek?...

Az gáz ha otthon edzek? Bővebben lent

Figyelt kérdés
nah szal röviden az a helyzet ,hogy időm is és pénzem is kevés van ahhoz h terembe járjak. 15honapig járok/jártam terembe szal már értek vmennyire hozzá a gond azzal lehet h nincs megfelelő felszerelés csak pár kézisúlyzó egy padot esetleg tudok helyettesíteni.
2010. jan. 18. 21:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Alapozásnak jó!

Komoly eredményeket viszont nem nagyon fogsz otthon elérni!

2010. jan. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
mit értesz komoly eredmény alatt?
2010. jan. 19. 19:31
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem komoly eredményt sem fogsz elérni, egyenesen nem fogsz fejlődni. Nem hiszem el hogy aki szeret edzeni nincs 6-7 ezer forintja egy bérletre. Gondolom diák vagy pizza, kajálás büfében csipsz ha emosgecci valaki hajvasoló raklap zselé fodrász 2 hetente ezekről le kell mondani és már is elő van teremtve a bérlet ára.
2010. jan. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
9%
Utolsó válaszoló: ez a Sport, mozgás kategória. Az emóknak semmi köze hozzá. Meg egyébként is, egy emó aki mozogni akar? paradoxon..
2010. jan. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Tök mind1 minek hívják magukat elmegyek egy iskola elött és nem tudom melyik fiú melyik lány, ha meg sportolni akar akkor lemond valamiről már ha fontos neki! Ez volt a mondani való, de neked bele kell kötni + válaszoltam a kérdésre te adtál valamire válassz? A hozzászólásod nagy szart ért nem gondolod?
2010. jan. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

nah akkor sorba 1. rossz anyagi körülméynek között élünk és amég van megtakaritott pénzem addig tudok eljárni de hosszu távon nemtom mi lesz:S

2. nemvok emo náci vagyok lelőném az összeset

3. nem a fodrászon mulik nem költök zselére a fodrász is annyi h fél centis ledurja azt 2 honap mulva megyek

2010. jan. 21. 19:43
 7/16 anonim válasza:

Azért így is van bőven lehetőség...

Amit így tehetsz

Keresel egy játszóteret:) ha otthon nincs ezekre lehetőség:

-Fekvőtámasz

-Húzodzkodás

-Tolódzkodás


Bizonyos videó megosztó programba(JUTYUB) be írhatod ,h GHETTO TRAINING és ad is ötleteket :) nem muszály konditerem h "erős,izmos " légy

2010. jan. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
kösz megnézem
2010. jan. 23. 22:58
 9/16 anonim válasza:
Hannobal of king :) ne számitson a bőr szín!!!
2010. jan. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

énis zoktam otthon eddzenis és szerintem kivitelezhető!

mellizom:

-tárogatás kétkezes sújzóval

-fekvőtámasz

Bicepsz:

-ugye a kétkezes sújzó emelgetése:D

tricepsz:

-hátsó fekvőtámasz

-eztis lehet sújzóval csak nemtudom hogy hogy írjam le:D

vállizom

-oldalemelés állva ülve döntött törzsel ahogy akarod

-arnold nyomás(nézz utána h milyen)

-vállvonogatás

hasizom:

-felülés

-vagy felrakod a lábad egy fotelre derékszögben ugy hasprés

(és ez csak felsőtest)

2010. jan. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!