Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ökölvívás vagy ninjutsu?

Ökölvívás vagy ninjutsu?

Figyelt kérdés
Melyiket válasszam? Bunyózni akarok megtanulni.

2014. júl. 27. 16:25
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
78%

Egyébként nagyon szépen megkérem valamelyik itt lévő válaszadót és kollégámat, hogy áruljátok el ennek a kicsi Attilácskának, hogy TI nem ÉN vagytok, mert egy csöppet kezd unalmas és dühítő lenni, hogy ez a kislány ilyenekkel rágalmaz ahelyett, hogy beismerné a saját baromságait!

Vagy ha esetleg ennyire kételkedsz a személyemben drága ninja Attilácska, akkor meg már százszor elmondtam, hogy szeretettel várlak a szerény lakótelepem, ahol nagyon tisztelettudóan bemutatkoznék neked, hogy ki is vagyok valójában!



#USBORNE

2014. aug. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 Singham ***** válasza:
87%

,,a kihívó nem jött el a megbeszélt időpontban és helyre" De jó, hogy mindig fordítva volt :D Ha meg valaki elment hozzá edzésre mindent kitalált: megsérülhetnek a diákok, nem akar bajt okozni, stb. :D Egyből semmi :D

,,Nem mondom, hogy a ninjutsu a legjobb stílus, mert nincs legjobb stílus, csak a harcos van" Már az se tudod mit mondtál :D Gratulálok :D Előbb még fikáztál egy csomó stílust, mert jaj, pusztán a Ninjutsu készít fel a hátulról érkező támadások ellen.

,,Ráadásul még hazugságokat is elkezdtek írogatni, amiket ti találtok ki, hogy egy ember mit csinált és mit nem" Jaj, hagyjuk már ezt. Állandóan ezt csináljátok. Valaki leír valamiről vagy valakiről olyat, ami nem fényezi, az egyből hazugság? Érdekes logikátok van.

,,Ninjutsu az egyik, ha nem a legősibb harcművészet az egész világon. akár tetszik nektek, akár nem. Teljesen mindegy, hogy mit gondoltok papírokról, bejegyzésekről, elismerésekről, a ninják, a világ összes háborújában harcoltak, harcolnak, és harcolni fognak. Nem azért, hogy harcoljanak, hanem azért, hogy megvédjék a jót" Jó, te szerintem ilyen 12-14 éves lehetsz :D A mai napig vitatott tény, hogy egyáltalán léteztek-e ninják. Az meg vicces, hogy szerinted minden háborúban harcoltak. Trójai háború? Krími háború? Muhi csata? Hol voltak Narutoék? :D

,,De legalább ne merd magad szakértőnek feltüntetni, és olyan kijelentéseket tenni, hogy a ninjutsuban nincsenek hatékony technikák, ha még soha egyetlen edzésen sem voltál" Jaj, meg bocsáss, de szerinted az lehet szakértő, aki éveken jár egy kamu stílus edzéseire? Talán az nem, aki utána olvass a dolgoknak? :D Talán neked is ezt kellett volna tenned és nem égetnéd itt be magadat folyton :D

,,Pláne, úgy, hogy ez az összes rosszindulatú hozzászólás egy ugyan azon felhasználótól származik, aki USBORNE néven, egy csomó kamuprofillal írja alá meg irkál ezen a fórumon" Nem hittem volna, hogy még hülyébb lehetsz :D Mint írtam PM-ben is neked baromira ne zavarjon, hogy régebb óta meg volt ez az accountom, mint Usbourne legelső írása a GYIK-en :D

Te vagy a legjobb tipikus példája annak, hogy ezeket a stílusokat miért rüheljük és miért fikázzuk agyba-főbe őket: mert ilyen orbitális nagy idiótákat képeznek ki és uszítanak rá a kamu mestereitek a fikázókra. Ezzel is elkerülve azt, hogy esetleg nekik kellene kiállni a nyilvánosság elé és beégniük mindenki előtt. :) Nem baj, csináld csak nyugodtan, legalább van valaki, akin röhögni tudjunk :D

2014. aug. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
89%

Ambur T. Attila, menj már a jó büdös fenébe a szánalmas csicska ninjutsuddal! A Bujinkan-on az egész világ röhög! Soha nem harcoltak semelyik háborúban nindzsák, voltak a feudális japán történelem folyamán parasztokból verbuválódott kémek, de azok nem voltak árnyékharcosok, meg orvgyilkosok. Több ezer éves harcművészet sem lehet a ninjutsu. Kb. 4000 évvel ezelőtt a legelső harcművészet az indiai Kalaripayattu volt, erről vannak is tekercsek és domborművek is. A shaolin kung-fu is "csak" 2000-3000 éves. Japánban szó szerint SEMMI nem volt, 4000 évvel ezelőtt! A japán ju-jutsu sincsen 2000 éves, de még csak 1500 éves sem. A ninjutsu pusztakezes része a taijutsu pedig elég erősen, a ju-jutsut próbálná koppintani. Innentől kezdve kamu a 4000 éves ninjutsu. Megkérdezel egy japán hadtörténészt a ninjutsuról vagy a nindzsákról jól pofán röhögne, mert szinte nincs is bizonyíték a létezésükre. A kusari-gama és többi hasonló nindzsafegyver, is mind a szamurájoktól ered. Még a shuriken (dobócsillag) sem igazi bizonyíték, mert kisméretű éles dobófegyvereket minden korabeli hadseregben használtak, még az európai templomos lovagoknak is volt csatacsillaguk, sőt többhegyű dobásra alkalmas minitőrjük a shaolin papoknak is volt. A ninjutsu az kamu.


Másrészt a defendo k*rvára nem koppintja a krav magát. Hogy miért? Egyszerű, a defendót az angolok, már a két világháború között is elkezdték kifejleszteni, majd a II. világháborúban alkalmazták az akkori különleges erők közelharci kiképzésénél. A krav magát a II. vh UTÁN találta ki az Imi Lichtenfeld. Szóval baromságokat ne írjál!


"Külföldön több Kravmaga-Ninjutsu Szeminárium is van."

Ilyenkor találkozik a fos a szarral.

Ádám mesterkédnek addig nagy a pofája, míg le nem tépik a fejét. Ne Viva tv-s bohóckodásokat töltsetek fel a youtube-ra Ő róla. Töltsetek fel egy olyan sparringot, ahol thai boxolókat, brazil jitsusokat aláz le. Ha lesz ilyen, akkor el ismerem az általa oktatott stílusának (mert ugyebár ninjutsunak ne hívja, mert olyan nem is létezik) a hatékonyságát. Addig se mesternek se oktatónak ne hívja magát!

2014. aug. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
88%
Ja és még valami! Én sem az USBORNE vagyok! Hülye gyerek nem tűnt fel, hogy teljesen máshogy írunk/fogalmazunk? Másrészt én is lényegesen régebb óta vagyok felregisztrálva a GYIK-re, mint Usborne. Kérlek szépen 2009-be regisztráltam ide fel. Másrészt Usborne ketrecharcot (vagy ha úgy tetszik MMA-t) gyakorol, én pedig teljesen más stílust. Sőt, vannak olyan témák, amivel Usborne-nal sem értek egyet.
2014. aug. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 Ambur T. Attila ***** válasza:
19%

Az a lényeg gyerekek, hogy ha mégsem az USBORN kamu profiljai vagytok, aki biztos, hogy nem MMA-zik, mert egész nap itt ül a gép előtt és hozzászólásokat írkál, hogy nem voltatok soha egyetlen rendes Ninjutsu edzésen sem. :)


A kamu az amit hazudozni próbáltok meg nem történt kihívásokról, meg egy ember becsületéről. Teljesen mindegy, hogy mit csináltok, mert csak kamu emberek vagytok, akik itt a neten nagy hősök arc meg név nélkül, de amikor bizonyítani kéne, akkor egyikőtök sem jön el soha. Mindig van edzés, mindig van lehetőség megmutatni, hogy nem működik a ninjutsu.


De a szájhősködésen kívül még egyikőtöknek sem sikerült soha. :)

2014. aug. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 Ambur T. Attila ***** válasza:
19%

Nem kamu profil vagy? Akkor miért ugyan annyi a %-od mint az USBORN-nak?


Más stílusban írtok? Francokat, ugyan olyan paraszt mind a kettőtök, ugyan olyan szájhős mindegyikőtök, ugyan úgy csak dumáltok mucsajröcsögéről arcx és név nélkül, de amikor el kéne jönni egy edzésre, vagy csak úgy találkozni valahol, akkor nem j9öttök el, hanem azt hazudjátok, hogy a másik nem volt ott.


Az eddzések kedd-csütörtök-Péntek vannak 18:00-tól a hegedű u. 3-ban. Gyertek nyugodtan le bármikor, senki nem fog bántani benneteket, és bemutathatjátok a nagy tudományotokat és szakértelmeteket, na meg bebizonyíthatjátok, hogy mennyire szar a ninjutsu. :D


Ez a meghívás bármikor él, amikor össze mertétek szedni a bátorsággotokat. De úgy sem fogjátok, hiszen már csak évek óta kamuskodtok meg játszátok az eszeteket itt a gyakori kérdéseken, és vezetitek félre az embereket a youtubevideókról, meg akció filmekből felszedett tudásotokkal. :)

2014. szept. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

A Defendo-t tudom ajánlani! Az sem lenne utolsó dolog, ha a kérdező lejárna rendszeresen boxolni / thai boxolni és mellette heti 1-2 defendo edzést is bevállalna...


A Defendo nekem is jobban tetszik a Krav-nál. Gyakorlatilag; csupa nagymotoros mozgás, zéró finomság :) Egyetlen egyszer sem fordult meg a fejemben, hogy kamu a mozdulat. Kivéve a nyomakodós-rugópárnacséplős részt (az a kravban is van), mivel 5-6 leadott ütés után már rendszeresen várom, hogy az ellenfelem keresztbeverjen, kitáncoljon és / vagy megpróbáljon felrúgni...

2014. szept. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 Singham ***** válasza:
100%
Ambur T. Attila: Jaj, belegázoltunk a lelkivilágodba? Adjunk zsebkendőt? :D Hisztizel nagyon, csak éppen nem tudom mire fel? Arra, hogy megmondtuk a véleményünket a Ninjutsuról? Ha a mi véleményünk fáj, akkor mi lenne, ha Japánba mennél ki és ott kérdezgetnéd az embereket róla? Ha ilyen válaszoktól kikészültél, ott öngyilkos is lennél. Ráadásul ez nem is Kína, ahol sokkal komolyabban veszik a harcművészeti témákat.
2014. szept. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
Ninjutsut. A Kamuprofilos youtube harcosokkal ne foglalkozz. Akik neten nézik a bunyót, mert élesben csak kislányok, azok nem tudnak semmit. :)
2015. szept. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Ezek a jappán [sic!!!] és kínai bűvészetek mind sz@rok. Csak a box a jó meg a birkózás.
2020. aug. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!