Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ökölvívás vagy ninjutsu?

Ökölvívás vagy ninjutsu?

Figyelt kérdés
Melyiket válasszam? Bunyózni akarok megtanulni.

2014. júl. 27. 16:25
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Ez a ninjutsu tényleg gagyi. :D

Na akkor nindzsabunyó kilőve, így marad az ökölvívás, az mellé pedig kellene valami. Ahol lakok itt van Tang Soo Do is, meg Tai Chi és Keg Kune Do. (Nem Jet Kune Do! Tényleg van ilyen, hogy Keg Kune Do).

2014. júl. 29. 10:17
 12/30 anonim ***** válasza:
87%

Ezek közül a baromságok közül egyiket se válaszd! Az ilyen "csing csung taj csi cseng csuan" nevű hamisított ázsiai varázslások semmire nem jók, maximum arra, hogy legombolják a pénzed!

Most komolyan, szerinted ilyen keg kune do névre hallgatott kamu bűvészkedéssel szert tehet olyan harci tudásra, mint például az ökölvívással? Hát nem, az ilyen kitalált keleti ökörségek csak annyit érnek, mint a ninjutsu!

Ha nincs a környékeden egy olyan küzdősport/harcművészet, ami ad valódi küzdelmi rutint, akkor maradj csak simán a boxnál és mellé inkább ne válassz be semmit! Ha nincs thai box, savate, birkózás, judo, BJJ, akkor járj egyedül ökölvívásra, az ilyen tai chi bűvészkedéseket pedig kerüld el!



#USBORNE

2014. júl. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 Singham ***** válasza:
100%

Járj el legalább 1-2 évig ökölvívásra, utána meg a környékeden keresd meg a különböző klubokat Sparring célból. Alapból, ha nem mennek bele, akkor felejtsd el.

Ha belemennek, de levered őket, akkor felejtsd el.

Ha találsz olyan klubot, ahol vagy téged vernek le, vagy megszorongatnak, akkor azok közül válasz majd.

2014. aug. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, meg ne ijedjünk már a pénzéhes Ádámkától! Ti jártok egyébként, vagy csak szexelni jártok össze? Csak mert minden mondatodban kétszer írod le a nevét! Gondolom nagyon bejön neked a csávó!

Így van kedves kérdező, tanulj ökölvívást, ugyanus az utcai konfliktusok mind lerendezhetőek azzal a "pár" ütéssel és nincs szükség ninjutsus varázslásokra!



#USBORNE

2014. aug. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
91%

"Legjobb értesülésem szerint rengeteg visszajelzést kap Ádám, hogy hányféle szituból sikerült kikeveredni azoknak akik hozzá járnak."


Nagy francokat! Az Ádám shinobimöster sem tudná magát megvédeni, senki ellen sem. A technikák amiket bemutat full kamu és működésképtelen az összes.

Az ilyen kijelentéseket pedig hagyjuk már, hogy " Járok x éve ninjutsuzni/kravmagázni/karatézni/wingtsunozni már kétszer voltam nehéz helyzetben, betámadtak ketten is, nálam nagyobb darab cigányok, de sikerült megvédenem magamat."


Ezek a kamu visszajelzések, csupán arra jók, hogy a laikus harcművészetekhez semmit sem értő potenciális leendő tanítványt, kellően átb*sszák, hogy hozzájuk járjanak le edzeni, vagyis hogy a havi díjakat nekik fizessék, míg cserébe ők bemutatnak pár varázslófogást, önvédelmi technika címszó alatt.


https://www.youtube.com/watch?v=0ICNxcy4UbI

https://www.youtube.com/watch?v=yl5YTbz108I

Eltudom képzelni, hogy mennyire kemények az edzések az Ádám mösternél. A Tv-s jósok pofáznak így, ez a tag egy ezotériás barom, ráadásul csomó videó fenn van róla, arról is, hogy Krisnás. Na most egy vallási-gyülekezetes majomkölyök nekem ne akarja beadni, hogy önvédelmi oktató.


https://www.youtube.com/watch?v=MAhb0WbcgSk

A varázslómester több ember elleni küzdelmet oktat. Piszkosul életszerű technikák, hát hogyne. Ja amúgy Ambur T. Attila, te melyik gyökérke vagy ezen a videón? XD

2014. aug. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 Ambur T. Attila ***** válasza:
18%

Ohh. Bocsáss meg meg kedves arc és név nélküli, youtube hero. :)


Menj el hozzá, és mutasd meg neki. Meg a többieknek is akiket fikázol. Az a baj, hogy a hozzád hasonló balhés kötözködős hüle gyerekek bármit írhatnak a neten következmények nélkül. Nem kell azért aggódnod, hogy valaki egyszer majd oda áll eléd és megkérdezi tőled, hogy na akkor hogy is volt, meg hogyan is mondtad?


De szerintem amit írtál, hogy képben van a sensei spirituális szinten is, az bizony az erőssége. Persze a hozzád hasonló bűnöző gondolkodásmódú szájharcosoknak nem fontos a filozófia, csak megtanulj 2-3 ütést, aztán menj verekedni. Amivel nincs is baj, mert én így is szeretünk benneteket.


Az viszont tény, hogy Ádám Sensei edzései a hozzád hasonlók előtt is nyitva állnak, és a Főváros Kellős közepén. A Sensei egyébként azt mondta, hogy nem fél tőle, hogy vannak hozzád hasonló arcosok, mert olyanok vagytok mint a kutyák akik ugatnak a kerítés túl oldaláról, ahol biztonságban érzitek magatokat, mert azt gondoljátok, hogy senki nem fog be menni hozzátok. De igazából ha ki kéne jönnötök az utcára, akkor más lenne a helyzet.


Azt is javasolta, hogy ne pazaroljak időt itt a gyakori kérdéseken a válaszolgatással, mert bár megtisztelő számára, hogy védeném a becsületét, de egy név és arc nélküli fikázós oldalon neki nem számít, hogy mit mondanak róla, mert csupa gyáva emberek gyűjtő helye ez, akik csak megpróbálnak harcosoknak látszani, de igaziból soha nem mernek lejönni egy edzésre sem.


Szóval kedves youtubarcos, ha azt gondolod, hogy megnézel néhány videót, és már ismersz is egy embert, meg egy irányzatot, akkor még nagyobb pancser vagy, mint amilyennek először gondoltalak.


Én teljesen elégedett vagyok Ádámmal és azzal a Ninjutsuval amit ő tanít. Na meg az emberek is, akik természetesen megint csak arccal és névvel merik vállalni azt, hogy csupa hasznos dolgot kaptak:


Olvasd el nyugodtan.

[link]

2014. aug. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Ambur T. Attila, már ne haragudj! De pont neked nem kellene itt pofáznod. A ninjutsu egy varázslás. Elhiszem, hogy számodra sértő, ha a mesteredet szidják, na de könyörgöm, azt Te sem várhatod, hogy a rosszra rámondják azt, hogy jó. Utána nézegettem én is a ninjutsunak, ez a stílus ma már nem is létezik, sőt egyes japán történészek is megkérdőjelezik azt, hogy valóban voltak-e nindzsák a Japán történelemben, ugyanis egyetlen hiteles feljegyzés sincsen róluk. Másrészt, én is néztem videót az edződről, sőt el is olvastam a honlapotokat is. Hát... iszonyatosan irreális dolgok vannak ott. Anno voltam én defendo edzéseken, ti pontosan ugyanazokat a technikákat csináljátok. Szóval szerintem is kamu. A mestered a túlélésről magyaráz mindig, a túléléshez kellenének használható technikák is, az pedig nálatok nincsen. Ha neked tetszik ez a fajta edzés, hát egészségedre! De már elkezdtem bokszolni, szerintem ez jobb. Részemről ennyi.
2014. aug. 15. 23:02
 18/30 Singham ***** válasza:
76%
Jajajajajaj. :D Legalább ne a kedves ,,Ádám senseiről" mondtad volna, hogy kiállna bárkivel. :D Többször hívták ki, mint Mádayt, de mindenki ellen visszautasította. Vagy pedig eltűnt jó ideig. :D Akkor miről beszélünk? :D Alapból egy olyan stílust oktat, ami el sincs ismerve még Japánban se. Holott olyanokat állított anno nagyon sokszor, hogy Japánban mindenki ezt nyomja. :D Megint akkor miről beszélünk? :D A Ninjutsu tényleg azoknak kell, akik nem tudnak eljárni Wing Tsunra, de mindenképp elköltenék a pénzüket valamilyen hülyeségre.
2014. aug. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 Ambur T. Attila ***** válasza:
17%

Én nem védem a Senseit. Ő megvédi magát. Az edzései bárki előtt nyitva állnak bármikor, mindig ő tartja őket. Jó pár éve ismerem, és tudom, hogy ott van minden edzésen, meg azt is, hogy sosem bújt még el kihívó elől. Olyan viszont számtalanszor volt, hogy a kihívó nem jött el a megbeszélt időpontban és helyre.

De aki nem hiszi, tényleg nézzen be hozzá. :P


A Defendó egy viszonylag új irányzat, ami nagyon sokat merít a Kravmagából, ami meg nagyon közel áll a Ninjutsuhoz. Külföldön több Kravmaga-Ninjutsu Szeminárium is van.


Nem mondom, hogy a ninjutsu a legjobb stílus, mert nincs legjobb stílus, csak a harcos van. Az, hogy te mit tudsz.


Csupán az ellen mertem felemelni a szavam, hogy úgy fikáztok másokat, pláne harcművészetben, hogy soha nem mertetek még eléjük állni és kipróbálni magatokat.


Ráadásul még hazugságokat is elkezdtek írogatni, amiket ti találtok ki, hogy egy ember mit csinált és mit nem.


Ninjutsu az egyik, ha nem a legősibb harcművészet az egész világon. akár tetszik nektek, akár nem. Teljesen mindegy, hogy mit gondoltok papírokról, bejegyzésekről, elismerésekről, a ninják, a világ összes háborújában harcoltak, harcolnak, és harcolni fognak. Nem azért, hogy harcoljanak, hanem azért, hogy megvédjék a jót.


Persze ettől még mindig lesznek nethuszárok, akik fikáznak, meg provokatív kérdezők, mint például aki ezt is feltette, Hogy aztán bemondhassa, hogy a ninjutsu szar, és ő inkább boxolni ment. Amivel nincs is semmi gond, mert menjél boxolni.


De legalább ne merd magad szakértőnek feltüntetni, és olyan kijelentéseket tenni, hogy a ninjutsuban nincsenek hatékony technikák, ha még soha egyetlen edzésen sem voltál. Mert ettől te leszel nevetséges, nem a Ninjutsu.


(Legalábbis az épeszű emberek között.)


Pláne, úgy, hogy ez az összes rosszindulatú hozzászólás egy ugyan azon felhasználótól származik, aki USBORNE néven, egy csomó kamuprofillal írja alá meg irkál ezen a fórumon.


De nem aggódok, mert hamarosan mindenki megissza annak a levét amit főzött, hiszen az élet minden nemű rossz indulatot vissza ad. Ez is többek között egy tanítás, amit a harcművészet ismerői megtanulnak, és így kedves úriemberek lesznek. Nem pedig szájboxerek. :)


https://www.youtube.com/watch?v=wUtK4fozoHc&list=UUxoFVYlV9y..


Ez számít gyerekek, nem az, hogy ti mit gondoltok. :)

2014. aug. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
55%

Én már nem mondok semmit, buta vagy és meg vagy vezetve, beoltanak helyettem mások! Ninjutsuzz nyugodtan, légyél halhatatlan ninja harcos, de egy valamit mondok neked kislányom: ha mégegyszer meggyanúsítasz engem ilyen rágalmakkal és hazugságokkal, akkor nagyon csúnyán pórul fogsz járni te kis tini ninja teknőc! Nem én vagyok a többi hozzászóló, nem trollkodom, nincsen több kamu profilom, úgyhogy ne hazudozz és rágalmazz, mert sírni fogsz! Ha nem hiszel nekem (amit amúgy letojok), akkor írj a moderátoroknak, hogy küldjék le neked az IP címem, meg a többi "kamu profilom" IP címét és lásd a különbséget! Vagy nyomoztass le a ninja képességeiddel! Nem én vagyok virágszálam! Nem csak én bírállak, nem csak én bírálom az ócska stílusod! Mindenki bírál téged és mindenki bírálja az ócska stílusod! Mindenki ellened van és a ninjutsu ellen is, mert mi veled ellentétben látjuk a fától az erdőt és nem vesszük be a hazug "harcművészetek" szánalmas reklámdumáit! Nem csak én vagyok, hanem még rengetegen, úgyhogy ezt bírd elfogadni és vállald a felelősséget és ne rágalmazz, mert nagyon szomorú következményei lesznek a rendszeres gyanúsítgatásaidnak!



#USBORNE

2014. aug. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!