Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Olyan küzdősportot keresek,...

Biccsnigga kérdése:

Olyan küzdősportot keresek, ami ötvözi a bunyót és az önvédelmet, tudtok ilyet ajánlani?

Figyelt kérdés
Elkezdtem muay thaiozni, de úgy tapasztaltam, hogy ez inkább csak a bunyóról szól, önvédelemre nem kifejezetten jó, ezt úgy értem, hogyha utcán betalál 3 csávó, nem tudom őket lerendezni, ha tudnak bunyózni, legalábbis ha nem vagyok nagyon profi. Önvédelemre tökéletes pl. a wing tsun és a krav-maga, de nekem az is kell, hogy legyen bunyó az edzéseken rendesen, hogy kiélhessem magam, ezek pedig nem erről szólnak. Létezik egyáltalán olyan, amit én keresek? :)

2014. máj. 2. 15:10
1 2
 11/11 Ambur T. Attila ***** válasza:

A thaiboxban nem használnak fegyvereket. Sőt a legtöbb rendszerben sem. Vagy ha igen, akkor leragadtak a tradícionális cuccoknál, vagy egy két eszköznél.

A ninjutsu az, aminek a neve is ez, hogy a túlélés művészete. Vagyis minden játszik, és néha még randori, küzdelem is van egy két edzésen, vagy a vizsgán legkésőbb...

Nálunk a mi dojonkban legalábbis így van...

2014. máj. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!