Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Muay Thai (Thai Box) edzés?

Muay Thai (Thai Box) edzés?

Figyelt kérdés

Üdv!

Sokat olvastam arról hogy a Magyar edzések és edzők enyhe szóval rosszak és nem értenek a küzdősporthoz.


Engem a Muay Thai érdekelne.

És érdekelne hogy Budapesten hol lehetne színvonalas edzésre járni. Ahol tényleg színvonalas oktatás megy, profi edzőkkel. Nem pedig ahol drága pénzért megtanítanak erre-arra és ha éles helyzetben kell használnom a tudásomat akkor nem mennék vele semmire.



2014. ápr. 20. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne ess abba a hibába, hogy rögtön a fullos edzőt/edzést keresed, miközben Te magad egy raklap k@kival sem érsz fel!


Nem tudom van-e valami, ilyen jellegű előképzettséged, jártasságod, mert ha nincs, nem kell még a tök profihoz eljárnod. Ha találsz valami kisebb klubbot, vagy akárkit, aki azért konyít a dolgokhoz, bőven elég neked.


Persze nem árt, ha jobban felszerelt az edzőterem, némi rugózsák, szivacsok, gumiabroncs, stb., jó ha van.


Nem kizárt, hogy az első edzésen szétrúgják a combod és két hétig a WC-n ülés is kihívás lesz. Szóval legyél testileg rendesen felkészülve, bírd a fájdalmat, ha ez megvan mehetsz a profikhoz kikapni.


Mikor az éles helyzetet emlegeted, remélem nem az utcai éles helyzetre gondolsz, mert ott nem sok hasznát veszed!

Ott nem sok hasznát vennéd.

2014. ápr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szerintem meg alapból fullos edző kell aki jól tanítja a küzdősportot, nem pedig olyan aki aerobikot tanít meg táncot helyette.


Mi az hogy ne keressek jó edzőt miközben én nem érek egy kalap *** se? Az edző dolga hogy tanítson és a segítségével érjen el az ember jó eredményeket. Nem úgy van hogy odamész az edzésre és aztán tökön rúgnak és meg se kottyan mert én alapból kemény vagyok.


Érdekes, a Kick Box amire azt mondják egyesek, hogy nem ér ***-t se, egyesek elég jól megvédik magukat vele az utcán. Ha ezzel meg lehet akkor gondolom a Thai Box-al is. Az ember azért tanul harcolni, hogy versenyen is jól teljesítsen, meg akkor is ha megtámadják vagy ha ő támad meg valakit.

2014. ápr. 20. 20:11
 3/8 A kérdező kommentje:
Ami nem öl meg az erősít. <3 :)
2014. ápr. 20. 21:24
 4/8 anonim ***** válasza:

szerintem az előző válaszoló nem arra gondolt, hogy aerobic kickbox színvonalú edzés is megfelel kezdetben hanem, hogy nemfeltétlen kell a legdrágább edzést választanod amikor az alapokat egy átlag színvonalú(nem kickbox aerobic) edzésen is megtanulod, az önvédelem részt meg nem úgy kell érteni, hogy rácsapnak a buszon a nőd seggére és kezdődhet a faszösszeméregetés hanem, hogy betámadnak 2-3-an késsel-viperával stb. amire a thaibox nem fog felkészíteni.


De, hogy a kérdésre is válaszoljak akkor a Re-gym-ről jókat mondanak, kezdésként a University boxing club TB edzése is jó lehet vagy ha 4.kerület közelébe laksz akkor ott van egy jó színvonalú edzés.

2014. ápr. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsó válaszolónak a válaszát.

Igen más fórumot is a Gym-et ajánlották, írtam is nekik. :)

2014. ápr. 21. 16:42
 6/8 anonim ***** válasza:
University? akkor inkább a rokkogym az angyal utcában, a boráros térnél.
2014. ápr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A Re-Gym-ről jókat mondanak.

Lehet ennél próbálkozok.

Meg itt van ez is, ezt ismeri valaki?


[link]

2014. ápr. 22. 10:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ennyire tehetetlen. Menj le a Re-gym -be meg a rokko gym -be meg amelyik szimpatikus aztán eldöntöd melyik tetszik.
2014. ápr. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!