Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Tavasszal kezdem a motocrosst!...

Tavasszal kezdem a motocrosst! Mit erősítsek?

Figyelt kérdés
Kicsi vagyok és törékeny, viszont annál vadabb és elszántabb :D Bármit írhattok, tehát viszonylag nyári dolgokat is, mert majdnem mindent meg tudok oldani! Milyen izomcsoportokra erősítsek főleg?
2009. dec. 11. 21:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha törékeny vagy, akkor törni is fogsz... ;-)


Nálam annak idején a láb, has, hátizom erősítés vált be.

A nyakad sem árt, ha erős.


Tulajdonképpen teljes testedet edzheted, nem fog ártani.


kéz és lábtörést! (no meg a kulcscsont...)


:-)))

2009. dec. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Így van, ha az egész testedet megedzed annál nagyobb elsz a fizikai tűrő képességed. Annál kitartóbb tudsz lenni akár egy versenyen is.
2009. dec. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

rendben, akkor kidolgozok egy jó edzéstervet :) biztos fogok törni, de nem akarom túlzásba vinni, nem szeretem a gipszet :)

versennyel még nem próbálkoznék, 14/L vok és még crossozni nem crossoztam, tehát még pár évet minimum gyakorolnom kellene hozzá.

2009. dec. 12. 09:26
 4/12 anonim ***** válasza:

Hány mivel lány vagy ezért nem nagyon leszel olyan izmos főleg ilyen korban.


Inkább izom helyett: [link]

2009. dec. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a tippet :) karácsonyra felszerelést kérnék, de anya azt mondta "nem a gombhoz veszünk kabátot", meg mit kezdenék pl zöld cuccal a kék motorhoz? meg ha motorra van pénz, akkor felszerelésre is lesz. protektoros naci, kabát, csizma, jó bukó. bukó+ hosszúnardág nélkül még a szomszédba sem :)

az izmosodásnál nem látványos izomtornyokat akarok, csak annyit, hogy meg tudjam kb tartani a motort bedöntős-földes-gyors kanyarban

2009. dec. 12. 16:35
 6/12 anonim válasza:
Ez meg most kicsit sznobosan hangzin h stimmeljen a szín a motorhoz... Nekem volt sárga mocim sárga ruhával utánna eladtam a motort és vettem másik márkából pirosat... Nem az tesz jó motorossá, hogy passzol a ruhád a motorhoz.
2009. dec. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ne haragudj ha úgy hangzik. de a lényeg az, hogyha már egyszer lehet választani akkor ne éppen a 2 legelütőbb szín legyen :) bár mindap láttam egy lila-sárga-fehér motort lila-piros-fehér sisakkal, meg zöld csizmával :D
2009. dec. 12. 20:45
 8/12 A kérdező kommentje:
ha esetleg tudnátok mondani konkrét gyakorlatokat, akkor nagyon örülnék :)
2009. dec. 13. 12:32
 9/12 anonim válasza:
Előző vagyok. Rövid idő alatt úgyse tuod magad annyira megerősíteni, de a vállak, a hát és valamennyire a mellizom erősítéséhez ajánlom a boxzsák püfölését. Hasra felűlés , ha van lehetőség bordásfalon láb emelés. karok edzésére fekvőtámasz és súlyzó. De a protektor ajánlott, ha kicsi ha nagy vagy. :D
2009. dec. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
16/L vok én is motorozom, sztem alap edzést csinálj szl futás meg ilyenek mert lehetsz akármilyen izmos attól a csont törik. De ha edzesz jobban fogod tartani magad. Jah és ajánlom h nyakvédőd legyen mert az egy hasznos védőfelszerelés,kisebb az esélye h eltörd a kulcsontod. Sok sikert a motorozáshoz!
2010. jan. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!