Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hol lehetne elkezdeni Airsofto...

Hol lehetne elkezdeni Airsoftozni, és hogyan?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy sok ilyen kérdés volt már,de engem első sorban az érdekel,hogy hogyan és hol.Tehát oké,hogy szerzek egy fegyvert meg felszerelést,de hol tudom elkezdeni? Mert ismerőseimmel nem,de akkor hogy? Elmegyek valahova? Ha igen hova? Valaki leírná,hogy hogy megy ez? Egyébként Pest Megyében lakok.

2013. márc. 28. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézegess fórumokat, meg csapatokat keress a környékeden, írj nekik hogy kezdő vagy és szeretnél elmenni játékra, ha mázlid van megmondják mikor hol, és hogyan lesz kimész összehaverkodsz velük, játszol egy jót és ennyi.

Én így kezdtem az airsoftos pályafutásomat, szóltam egy ismerősömnek hogy mennék velük mert ő ugye már játszott, de csak ilyen futó ismerősöm volt, beszervezett aztán már komolyabban nyomtuk a csapattal, és végül már egy másik csapatba csatlakoztunk, ahol nagy játékokra mentünk ki.

Felszerelésből minden legyen meg, puska, védő szemüveg, és arcvédő maszk, valami terep ruházat, és rengeteg lőszer.

2013. márc. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

6mm.hu

softair.hu

stb...

2013. márc. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha már van fegyvered, és van egy nyugodtabb hely (Pl: erdő) akkor kezd a célba lövéssel, hogy minél pontosabb legyél, ha ez is megy akkor valamilyen szimulációt csinálj (papírlapokat helyezel el, és mozgás közben lősz, éles helyzetet szimulálva) képzeld magad egy éles airsoft játékba, aztán ha tudsz menni rendesen játékra, be legyen gyakorolva minden!
2013. ápr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!