Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Megéri elkezdeni airsoftozni?

Kérdező5479 kérdése:

Megéri elkezdeni airsoftozni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 27. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez kicsit fura, tobb okból is, hogy ilyet kérdezel. Mit értesz az alatt, hogy megéri?
2012. dec. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Amennyiben van hely ahol tudsz játszani, van kivel játszani, van időd játszani és nem mellesleg van rá pénzed hogy finanszírozd is akkor természetesen meg! Én pl úgy érzem hogy összekötöm a kellemest a hasznossal: természetben vagyok, nem keveset mozgok, kikapcsolódok... Kiváló és nagyon komoly "hobbisport".

De ha csak otthon akarod nézegetni a fegyvert, vagy csak a kertben céltáblára lőni (erre jobb egy légpuska) vagy nincs időd elmenni játékokra (nagyon rossz fájó szível nézni a haverokat amikor készülődnek, te meg épp munkába indulsz...) akkor nem éri meg...

Remélem ez a válasz megfelel! :)

2012. dec. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elso vagyok.

Nagyon jó játék, kikapcsolódás és akció, kevés ehhez fogható dolog van. Kezdj el airsoftozni, de ahogy a második mondja legyen meg rá a pénzed és idod.

2012. dec. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Remek ideglevezető játék és remek kiugrás a hétköznapokból. Már 2 éve játszom, csak jó tapasztalataim vannak. Törött fogak, zúzódások, sebek - vele járnak, így szép az egész :)


Nos időigényes és viszonylag drága sport (nekem annyira nem, hála egy ismerősömnek).

Ezt a kérdést azonban magadnak kell feltenned, hogy megéri-e NEKED! :)

2012. dec. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Törött fog? Nem használtál semmilyen arcvédelmet? Legalább egy shemag sálat felvehettél volna:D
2013. jan. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!