Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogy kezdjek el airsoftozni?

Hogy kezdjek el airsoftozni?

Figyelt kérdés
egy 13 éves gyerek hogy kezdhetne el airsoftozni? Úgy hogy nincs most kivel?

2013. márc. 28. 23:02
 1/9 Jakus Tamás ***** válasza:
Hivatalos játékban sehol sem. a minimum korhatár 16 év De otthon egy rugós fegyverrel vagy egy nagyon alap elektromos fegyverrel el lehet szórakozni.
2013. márc. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt már valamilyen fegyver a kezedben? És használtad már? Most nem airsoftra gondolok hanem normális csúzlira, íjra, számszeríjra, légpuskára, stb.

Mert megmondom őszintén hogy tök jó hogy ennyien érdeklődnek ez után, de amilyen jó buli, annyira komolyan is kell venni. Én már kicsit idősebb vagyok nálad, de ennyi idősen csak céltáblára lövöldöztem, esetleg verebekre... Már gyerek koromba is használhattam "fegyvert", de szigorú felügyelet mellett nevelték belém a fegyveretikát. Ma sajnos azt veszem észre hogy ez nagyon sok emberből hiányzik, és nem kell feltétlenül magadra venni(de a fiatalabbaknál sűrűbben előfordul), mert vannak idősebbek is, akik majdnem kilövik a másik szemét... Sajnos ez tapasztalat!!!

Igazából a 16. év is csak egy szám, vannak olyan emberek akiket 30 éves kora ellenére sem engednék játszani.


Ha meg igazán érdekel a dolog, akkor megtalálod majd a módját. Lehet jót játszani rugós pisztolyokkal is, de a szemüveg kötelező!!! Ha a haverjaid nem is szeretnének játszani, akkor szerezz be 3-4 db búcsus rugós fegyvert, aztán amikor nálatok vagytok akkor játszatok egyet, aztán ha kedvet kaptok hozzá többen akkor majd lehet bonyolítani!

2013. márc. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szlovákiában Zsolnán van lehetoség airsoftra fiatalok számára. Persze kell a szulotol írásos beleegyezés stb. stb. Keress ilyen lehetoséged a kornyékeden.

Másik lehetoség, hogy hozácsapódsz egy csapathoz és feketén elmászkáltok softozni (csapatomban is volt egy ilyen fiatal srác).

Harmadik lehetoség, hogy a helyi airsoftos Facebook csoporthoz csatlakozol, amelyikben van 100-500 ember és itt mindig kiírják az nemofficiális akciókat, amire te elmész.

2013. márc. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen volt nekunk 2 legpuska ees most is van egy mossberg 500 as shotgunom meg egy springes pisztolyom
2013. márc. 29. 21:01
 5/9 anonim ***** válasza:

Nézz körül, keress a közeledben csapatokat(6mm.hu , softair.hu), hátha van olyan akik nem csak nagy játékokra járnak hanem vannak privát játékaik, hátha bevesznek. Vagy marad az a verzió hogy toborzol haverokat aztán zúztok a kertben (persze ha van kert). Vagy elkezdesz erősen lobbizni egy két szervezőnél hogy csináljanak kimondottan kiskorúaknak játékot, igény az lenne rá az tuti! Csak olyan embert kell találni aki ezt bevállalja, és megfelelően leszervezi...(én ilyet csak a szülő jelenlétével és írásos felelősség vállalásával vállalnék be, de ez csak saját vélemény)

Ha ez se akkor az előttem válaszoló írta szlovákiát...

Aztán ha az se jön össze akkor 3 év türelem!!!

2013. márc. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sszerintem sajna tibortól tovább mert eddig3 embert sikerült osszeszednem
2013. márc. 30. 08:21
 7/9 anonim válasza:
Én is pont ilyen helyzetbe vagyok.köszönöm én is a válaszokat.egyik haverom apjának a csapata évente 2szer rendeznek gyerekeknek...én oda szoktam járni.(évente 2 szer xd)következő szeptemberbe lesz.ha érdekelne majd ak itt a skype-om:rthunter25
2013. jún. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Elvileg 16 éves kortól lehet airsoftozni,de úgy is csak szülői engedéllyel. De próbáld rá venni apukádat, hogy menjen el veled valahova ahol csak ilyen kisebb csoport van és akkor esetleg engedik de azt is csak akkor ha van kellő védőfelszerelésed. Én is hasonló helyzetben vagyok.
2013. jún. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Èn is mennik 14 fèl vagyok.
2015. ápr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!