Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan kezdjek el airsoftozni?...

Finalman kérdése:

Hogyan kezdjek el airsoftozni? (lent)

Figyelt kérdés

Hello! 15 éves vagyok és szeretnék elkezdeni airsoftozni!

Életemben nem játszottam, viszont még pár évvel ez előtt egy táborban lőgyakorlaton voltam és a kommandosok nagy dicséretet adtak, én is megvoltam lepődve, hihetetlenül jól ment. Most elértem egy agyi szintet :), hogy airsoftoznék, csak nem tudom hol kezdjem.

-Vegyek fegyvert

-Mit vegyek

stb.

Győr közeli vagyok!

Pls help


2012. febr. 27. 18:38
 1/5 Jakus Tamás ***** válasza:
100%

Nos először is fiatal vagy még. 16 évtől lehet szülői engedéllyel játszani.

De legalább van időd még gyűjtögetni.

Kezdésként mindenféleképp arcmaszkot vegyél. és valami olyan AEG-et ( elektromos ) fegyvert amit szimpatikusnak tartasz. M4-et MP5-öt, AK-47-et javaslok. De a fegyvervásárlás a te döntsed azt veszed ami tetszik.

Győrben azt hiszem van airsoft szövetség keress rá as google-n.

2012. febr. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm már jelentkeztem is győrben terveim szerint vagy egy Cyma CM.028U vagy egy jg g36c -t veszek. használtan.

maszkból drótós elég ahoz kell + szemüveg vagy vmi?

meg egy taktikai mellényt használtan ami terjedelmesebben is beteriti a testet igy vég

2012. febr. 28. 19:38
 3/5 Jakus Tamás ***** válasza:

Hát ha szemüveges vagy akkor elfér alatta De egyébként nem szükséges alá ha minőségi a maszk.

Taktikai mellény sem feltétlenül szükséges de ez már a te dolgod :)

2012. febr. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jah csak szüleim most bele kötöttek :S
2012. márc. 2. 13:50
 5/5 anonim válasza:
Jó az ízlésed, amúgy valami sálszerű is kéne hogy a nyakadat védje.
2012. márc. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!