Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » GAspari vagy Scietec vagy...

Dávidking20 kérdése:

GAspari vagy Scietec vagy biotech fehérje?

Figyelt kérdés
fogysztottam már biotech fehérjéjét nekem nem jött be, scietec tetszett, de sokan lehúzzák és a gasparira esküsznek, most vettem egy gasparit nem rég, nem rossz, csak azt nem tudom melyik vonalat képviseljem legközelebb XD

2013. febr. 1. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Milyen Gáspárt vettél? Csak nem a 60%-os fehérjetartalmú myofusion probioticot.

Ennél jobbak:

Whey c6, Stillmass 6:3:1,Myprotein koncentrátum, Scitec 100% whey prof, Twinlab whey fuel, California fitness 100% whey, Biotech nitro pure whey gold, Dymatize elite whey, VPX Syngex, Nutrend whey core 100, stb..

2013. febr. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mesterem XD tudom mit tanácsoltál a múltkor de mondom kipróbálom, azért állítólag a shop builder is nagyon elfogult a biotech és scietec szemben azért nyomatják annyira a termékeiket (tuti partner kapcsolat van köztük) . kíváncsi vagyok mások véleményére mert ismerős körökbe meg pont a scietec et húzzák le :) most várom a válaszokat és érték-elemzek majd :D
2013. febr. 1. 20:30
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem scietec ,hanem SCITEC ! :)
2013. febr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

De amúgy nem csak az a jó , amit agyonreklámoznak,SŐT!!!

Nekem a Stillmass 6:3:1 bejön,semmi extra csomagolás ,de hát azt kit érdekel!Nekem nem a doboz a lényeg ,hanem ami benne van!

Ès még árban is jó! :)

2013. febr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi anonymus xd de válasz érdekelt volna nem,hogy elütöttem egy karaktert :)
2013. febr. 1. 20:36
 6/10 A kérdező kommentje:
stillmas boltban hol kapható bp? nekem ez is lényeg nem rendelek neten, nálam ez alapelv :)
2013. febr. 1. 20:43
 7/10 anonim ***** válasza:
utánna írtam a véleményem.... :)
2013. febr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
azt nem tudom,én szlovákiából vagyok.
2013. febr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Gaspar?!?!

a 61%-os kevert fehérjéjével, amiben egy csomó rizsprotein van??!?! No azt azért nem.

2013. febr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Pedig a lehető legprofibb proteint is neten tudod megvenni, vag odautazól a boltba.

[link]

2013. febr. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!